Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: KOK KOMUNITETI ONLINE KAVAJAS

Shko tek materiali

Hap

Indeksi i Forumit

Ikona Njoftim

  Nuk jeni regjistruar ne Forum??!! Regjistrohuni per te konsultuar te gjitha Kategorite dhe Seksionet e forumit.

Ikona Kavajaonline ne Facebook

Ikona Kavaje , pamje nga Kavaja

Ikona Sponsori i Komunitetit

Kerko me Kavajaonline.com

  Ricerca personalizzata

Ikona Kategoria Superiore

Ikona Videoklipe te artisteve Kavajas

Ikona Kėrko me Google

  Ricerca personalizzata

Ikona Radio Kontakt

Ikona KEMBIMI VALUTOR

Veprime nė Facebook

Azhornime te reja tė Statusit

kavajoti foto
juljana foto

juljana  Pershendetje

Sht 30 2014 02:05 MD

vellezerit hardolli foto

vellezerit hardolli  ju lutem kush me ndihmon me dy emra nga shkolla bujqesore e kavajes qe kane mbaruar shkollen ne vitin 1931. Quhen Xhelal e Abdyl Hardolli dhe jane pushkatuar nga regjimi komunist . kush mund te me ndihmoje me ndonje te dhene apo fotografi nga kjo shkolle . ju faleminderit

Nėn 08 2013 08:51 MD

Ariel foto

Ariel  Pershendetje Vizitoreve :P

Maj 24 2013 03:50 MD

Phantom foto

Phantom  Mbrema njerezia.Na falni per mungesen por gjate pushimeve isha dedikuar qetesis absolute.E vero che dopo le ferie ci vogliono le vacanze per riprendersi....

Kor 20 2012 09:43 MD

Bruno foto

Bruno  Kavaja gjithmon eshte e para per ne kavajsit po e fundit per qeveritaret e Shqiperis.

Maj 13 2012 05:31 MD

Mostra commenti (4)

Paraqit tė gjitha rinfreskimet →

Cambia questa categoria PREZANTIMI - URIME DHE PERSHENDETJE

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

PREZANTONI VETEN TUAJ NE FORUM

Ne kete teme mund te beni
prezantimin tuaj ne forum.
Stafi Kavajaonline.com & Kavaja.net


 • 117 Disutime
 • 1.361 Pėrgjigje
Forum non letto

URIME DHE PERSHENDETJE

Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...

 • 232 Disutime
 • 2.501 Pėrgjigje
Forum non letto

Pyetje&Pergjigje

Keni ndonje pyetje apo problem,
ky eshte vendi i duhur. Te ndihmojme
njeri-tjetrin me nje pergjigje apo zgjidhje.

 • 50 Disutime
 • 520 Pėrgjigje

Cambia questa categoria KENDI SHQIPERIA

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

HISTORIA SHQIPTARE

RSS feed
Diskutoni mbi historinė e Shqiperise duke sjellur fakte historike te marre nga libra historie, shtypi etj!!

 • 263 Disutime
 • 899 Pėrgjigje
Forum non letto

POLITIKA SHQIPTARE

RSS feedKetu mund te diskutojme per politiken dhe forcat politike shqiptare.Mendime mbi jeten politike shqiptare

 • 437 Disutime
 • 1.173 Pėrgjigje
Forum non letto

EKONOMIA DHE BIZNESI NE SHQIPERI

RSS feedEkonomia biznesi dhe bursa ne Shqiperi

 • 267 Disutime
 • 634 Pėrgjigje
Forum non letto

LAJME NGA SHQIPERIA

RSS feedLajme nga Shqiperia ne teresi.

 • 552 Disutime
 • 700 Pėrgjigje
Forum non letto

EMIGRACIONI DHE DIASPORA

RSS feedInfo Emigrazioni dhe Diaspora

 • 236 Disutime
 • 1.198 Pėrgjigje
Forum non letto

DISKUTIME SHOQERORE, AKTUALITETE

RSS feedNe kete forum mund te diskutoni mbi problemet aktuale te shoqerise shqiptare dhe asaj te huaj.Jane te mirepritura lajmet me interes mbi aktualitetin shqiptar.

 • 228 Disutime
 • 2.004 Pėrgjigje
Forum non letto

SPORTI SHQIPTAR

RSS feedShkruani cdo gje qe ka lidhje mbi sportin Shqiptar

 • 242 Disutime
 • 220 Pėrgjigje

Cambia questa categoria THE WORLD/BOTA/MONDO/LE MONDE

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

SPORTI NDERKOMBĖTAR

RSS feedInfo,kuriozitete, statistika e cdo gje qe ka lidhje me sportin neper bote

 • 155 Disutime
 • 2.184 Pėrgjigje
Forum non letto

KRIJIMTARIA E HUAJ - INTERVISTA, REĒENSIONE...

RSS feedTek ky nėnforum do tė gjeni materiale edhe nė gjuhė tė huaja , si dhe komente dhe lajme me interes nga bota. Duhet tė mos harrojmė se, nese krijimet apo artikujt e postuar janė nė gjuhė tė huaj, replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

 • 87 Disutime
 • 91 Pėrgjigje
Forum non letto

PROBLEMET NDERKOMBETARE, RAJONALE

RSS feedNė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

 • 170 Disutime
 • 168 Pėrgjigje

Cambia questa categoria KAVALJONI/KAVALJE/KAVAJA - E SHKUARA, E TANISHMJA, E ARDHMJA

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Categoria non letta

KS BESA ZEMRA JONE

RSS feedKS BESA ZEMRA JONE, Diskutime ,Info, HISTORIA E KLUBIT SPORTIV KS-BESA SI DHE SPORTI KAVAJAS.HISTORIA E KLUBIT, STADIUMET, STATISTIKAT, KLASIFIKIMI, ALBUMI FOTOGRAFIK

Nėnforume
 1. HISTORIA E KLUBIT
 2. STATISTIKAT KLASIFIKIMI
 3. ALBUMI FOTOGRAFIK
 • 608 Disutime
 • 3.006 Pėrgjigje
Categoria non letta

KAVAJE FOTO DHE PAMJE NGA KAVAJA DHE RRETHINAT E SAJ

RSS feedKAVAJA Foto Dhe Pamje nga qyteti i KAVAJES dhe rrethinat e saj si dhe foto te ndryshme nga Shqiperia

Nėnforume
 1. KAVAJA BARDH E ZI
 2. KAVAJA AKTUALE
 3. ALBUMI FOTOGRAFIK I QYTETIT
 4. BREGDETI I KAVAJES
 • 38 Disutime
 • 675 Pėrgjigje
Categoria non letta

KUZHINA SHQIPTARE DHE AJO KAVAJASE

RSS feedGatime dhe receta te kuzhines shqiptare dhe asaj kavajase.

Nėnforume
 1. KUZHINA KAVAJASE
 • 40 Disutime
 • 1.783 Pėrgjigje
Categoria non letta

HISTORIA, TRADITA HISTORIKE,KULTURORE, FETARE,KUJTIME TE BASHKEQYTETAREVE

RSS feedHistoria e qytetit kavaje dhe e krahinave perreth, familje te vjetra, etj, komunitete fetare, arkeologjia,historike, kulturore, kujtime te bashkqytetareve

Nėnforume
 1. HISTORIA QYTETIT DHE E KRAHINAVE PERRETH
 2. KOMUNITETET FETARE ,ORGANIZATA HUMANITARE
 • 69 Disutime
 • 531 Pėrgjigje
Categoria non letta

NENPREFEKTURA KAVAJE POLITIKA EKONOMIA TURIZMI LAJME TE NDRYSHME

RSS feedDiskutime rreth politikes lokale, figurave politike, vendimet qeveritare per kavajen, njoftime nga komisariati i kavajes, lajme ekonomike nga kavaja

Nėnforume
 1. BASHKIA ,RRETHI
 2. POLITIKE
 3. EKONOMI/TURIZEM
 • 530 Disutime
 • 1.671 Pėrgjigje
Forum non letto

KAVAJA LIBER I HAPUR-PERSHTYPJE, DISKUTIME, MENDIME

RSS feedAktualiteti kavajas, tematike kavajase

 • 138 Disutime
 • 2.253 Pėrgjigje
Categoria non letta

KAVAJart - ARTI DHE KULTURA NE KAVAJE

RSS feedArtistet kavajas te shkuar, sotem e te ardhshem, artiste te ndryshem, diskutohet per krijimtarine e tyre, mund te citohen fraza per tu diskutuar, etj, etj,

Nėnforume
 1. ARKEOLOGJIA/ARKITEKTURA
 2. KRIJIMTARIA E ARTISTEVE KAVAJAS
 3. KRIJIME TE ANETAREVE TE FORUMIT
 4. QENDRA KULTURORE "A. MOISIU"
 • 168 Disutime
 • 1.438 Pėrgjigje
Categoria non letta

KAVajka - FIGURA TE SHQUARA PATRIOTIKE, QYTETARE NDERI

RSS feedFigura te shquara nga treva e Kavajes, qytetare nderi...

Nėnforume
 1. FIGURA TE SHQUARA PATRIOTIKE
 2. QYTETARE NDERI
 • 71 Disutime
 • 182 Pėrgjigje
Categoria non letta

KENDI INFORMATIV I KAVAJES - LAJME/VIDEO

RSS feedLajme nga shtypi lokal, filmime, rubrika me tematike Rrethin e Kavajes, etj....

Nėnforume
 1. VIDEO/RUBRIKA
 2. GAZETA "Kavaja Progres"
 3. 2A TV - Lajme ditore
 • 279 Disutime
 • 267 Pėrgjigje
Categoria non letta

KAVAJE TV LIVE - CHAT

2A TV LIVE - CHAT. Mund te ndiqni programet e televizionit lokal te qytetit te Kavajes, 2atv direkt si dhe te chat_oni e komentoni lajmet me antaret e tjere te forumit

Nėnforume
 1. CHAT/KOMUNITETI KAVAJAS CHAT
 • 1 Disutime
 • 0 Pėrgjigje

Cambia questa categoria FEJA - FILOZOFIA - NJERIU

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

Njeriu dhe Besimi

Tema te pergjithshme mbi Fene. Ju lutemi te respektoni idete dhe besimin e ē'do pjesemarresi ne kete forum.

 • 46 Disutime
 • 1.068 Pėrgjigje
Forum non letto

Komuniteti musliman

Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

 • 144 Disutime
 • 720 Pėrgjigje
Forum non letto

Komuniteti Bektashian

Besimtarėt e ketij komuniteti diskutojne nė kėtė forum duke ndare me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

 • 6 Disutime
 • 5 Pėrgjigje
Forum non letto

Komuniteti orthodhoks

Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.

 • 24 Disutime
 • 89 Pėrgjigje
Forum non letto

Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

 • 31 Disutime
 • 180 Pėrgjigje
Forum non letto

Komuniteti ateist

Ne kete forum marrin pjese te gjithe ata shqiptare qe ose nuk besojne ne Zot ose jane ateiste, ose besojne ne Zot ne menyren e tyre.

 • 5 Disutime
 • 200 Pėrgjigje
Forum non letto

Filozofi - Psikologji - Sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

 • 90 Disutime
 • 1.478 Pėrgjigje

Cambia questa categoria ARTI

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

MUZIKA SHQIPTARE DHE AJO E HUAJ

Cdo gje nga bota e muzikes Shqiptare si dhe ate te Huaj

 • 120 Disutime
 • 4.489 Pėrgjigje
Forum non letto

KINEMAJA DHE TELEVIZIONI

Bota e kinemase dhe e televizionit

 • 130 Disutime
 • 1.234 Pėrgjigje
Forum non letto

KENDI LETRAR - ARTIKUJ, BOTIME, INTERVISTA...

Librat ose autoret qe kane lene mbresa gjate femijerise e deri sot, Libri i fundit qe keni lexuar, diskutime per librat qe kemi lexuar, pershtypje, kritika, etj.

 • 118 Disutime
 • 626 Pėrgjigje

Cambia questa categoria SHKENCA NATYRORE

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Categoria non letta

SHKENCA DHE JETA

Informacione nga shkenca ,zbulime te reja , kuriozitete , teori dhe hipoteza

Nėnforume
 1. Trupi dhe Shėndeti
 • 203 Disutime
 • 228 Pėrgjigje
Forum non letto

INFORMATIKA DHE TEKNOLLOGJIA

Cdo gje nga bota e pafund e informatikes, kerkoni ose jepni ndihme !!!

 • 209 Disutime
 • 992 Pėrgjigje

Cambia questa categoria ZONA E ARGETIMIT

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

NE KERKIM TE ROMANCES DHE EROSI

Ne kete teme flisni per gjera intime me njeri tjetrin!!!Pėr shkak tė materialeve nė kėtė forum, kėshillohet qė vizitorėt e tij tė jenė mbi moshėn 17-vjeēare.

 • 123 Disutime
 • 3.268 Pėrgjigje
Forum non letto

HUMORI SHQIPTAR DHE AI I HUAJ

Shkruani cdo gje ,por vetem per te qeshur ama!!!

 • 81 Disutime
 • 1.606 Pėrgjigje
Forum non letto

LOJERA DHE GJEAGJEZA

Lojėra dhe Gjėegjėza

 • 44 Disutime
 • 3.600 Pėrgjigje
Forum non letto

TEMA TE LIRA

Gjithēka dhe asgje - kujtime, matura, chit-chat
Zone e moderuar - nuk jane te lejuara ofendime dhe banalitete

 • 86 Disutime
 • 3.528 Pėrgjigje
Forum non letto

KURIOZITETE

Kuriozitete, artikuj interesante

 • 209 Disutime
 • 830 Pėrgjigje

Cambia questa categoria ZONA ADMINISTRATIVE

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

KRITIKA,SUGJERIME dhe NJOFTIME!!!!

Ne kete teme mund te shprehni sugjerimet tuaja ose ndonje kritike.Ju mirepresim te gjitheve.
Stafi Kavaja.Net dhe kavajaonline.com

 • 46 Disutime
 • 651 Pėrgjigje

Statistikat e Forumit

Mesazhe Gjithėsej
59.608
Numri i Anėtarėve
2.975
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri
engjell  
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė mė
453
21 gusht 2018 - 07:02 PD

54 anėtarė aktiv nė 60 minutat e fundit
0 anėtarė , 54 vizitorė, 0 anėtarė anonim | Paraqit detajet si: Klikimi i Fundit ose Emri i Regjistrimit

Anėtarė aktiv nė Chat live

Ne kėtė moment nuk ėshtė prezent anjė anėtar nė chat

1 anėtarė qė festojnė ditėlindjen sot

malbora-ks (30)