Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: TEMA TE LIRA - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 4 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
TEMA TE LIRA(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja Ikona Per Ke Ose Per Cfare Po Mendoni Ne Kete Moment 5. kavajoti 
 • 207 Pėrgjigje
 • 23.925 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Si Eshte Koha Ne Qytetin Tuaj? Pjesa E Trete venaliu 
 • 682 Pėrgjigje
 • 53.166 Lexime
Postime tė reja Ikona Sms I Fundit Ne Celin Tim Thote! kavajoti 
 • 276 Pėrgjigje
 • 25.605 Lexime
Postime tė reja Ikona Batutat Me Te Bukura pocerina 
 • 20 Pėrgjigje
 • 7.798 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Duaje Shqiperine Me Vepra Jo Me Fjale Ariel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.100 Lexime
Postime tė reja Ikona Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembullne Jeten Tuaj albanianboy 
 • 58 Pėrgjigje
 • 19.159 Lexime
Postime tė reja Ikona dicka te bukur nga jeta e gjimnazit ledja 
 • 25 Pėrgjigje
 • 9.440 Lexime
Postime tė reja Ikona Kafe Turke + Kush Do Na Shofi Fallin E Filxhonit :) ultimo 
 • 23 Pėrgjigje
 • 6.124 Lexime
Postime tė reja Ikona Cfare ndjesie ju krijon udhetimi me avion? ala 
 • 50 Pėrgjigje
 • 14.284 Lexime
Postime tė reja Ikona Te Vetmuarit kavajoti 
 • 46 Pėrgjigje
 • 17.324 Lexime
Postime tė reja Ikona Fjala Eshte E Rende Si Plumbi?. A E Vret Ajo Njeriun? kavajoti 
 • 25 Pėrgjigje
 • 18.402 Lexime
Postime tė reja Ikona Martesa Te "detyruara" Phantom 
 • 15 Pėrgjigje
 • 3.546 Lexime
Postime tė reja Ikona Faji I Mentalitetit Apo .... Phantom 
 • 10 Pėrgjigje
 • 2.342 Lexime
Postime tė reja Ikona Cili Eshte Funksioni I Telenovelave?
PERSE ATO NDIQEN AQ SHUME NE SHQIPERI??
albi71 
 • 28 Pėrgjigje
 • 5.552 Lexime
Postime tė reja Ikona A Do Falnit Tradhetine? jola@embel 
 • 68 Pėrgjigje
 • 20.967 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tradhetia Virtuale albi71 
 • 8 Pėrgjigje
 • 2.021 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Festimet Per 2012 Neper Bote Ariel 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.065 Lexime
Postime tė reja Ikona Bar Kafe Antirezistenca jim_morrison 
 • 81 Pėrgjigje
 • 35.762 Lexime
Postime tė reja Ikona Ditari I Nje Qeni
vjedhur nga fejsbuku
violinavogel 
 • 10 Pėrgjigje
 • 2.599 Lexime
Postime tė reja Ikona Puna Ime Kompjuteri,sa Kohe Kaloni Ne Kompjuter? charm 
 • 28 Pėrgjigje
 • 8.635 Lexime
Postime tė reja Ikona Ne Ca Moshe Filluat Te Punonit? kavajoti 
 • 64 Pėrgjigje
 • 23.638 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Cili Liber Ju Ka Pelqyer Me Shume? * * * * * sabah 
 • 8 Pėrgjigje
 • 2.143 Lexime
Postime tė reja Ikona Akuzimi I Padrejte.
Permbahuni temes . faleminderit
kavajoti 
 • 27 Pėrgjigje
 • 10.731 Lexime
Tema ėshtė e mbyllur SONDAZH:    Ikona Anketa: Antari I Vitit 2007 venaliu 
 • 8 Pėrgjigje
 • 3.958 Lexime
Postime tė reja Ikona Zhgenjimi Ne Jeten Tuaj ! * * * * *
ju lutem permbahuni temes!!!
kavajoti 
 • 42 Pėrgjigje
 • 17.570 Lexime
 • 4 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri