Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: LAJME NGA SHQIPERIA - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 23 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
LAJME NGA SHQIPERIA(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja Ikona Ngrihen Nė Protesta Edhe Tregtarėt E Kavajės Dhe Elbasanit kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 834 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Greqia: Tekstet Shqiptare, Me Propagandė Antigreke kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.098 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Tahiri: Kanė Nisur Aplikimet Pėr Policinė Moderne, Tė Rinjtė Tė Rekrutohen kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 4.090 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Urdhri Pėr Rrugoren: Jo Gjoba Pa Praninė E Shoferit Ariel 
 • 8 Pėrgjigje
 • 2.149 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona A1 Report - Hakerat, Sulm Kryeministrise Zbulojne 179 E-Maile Per Ramen Ariel 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.342 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tė Drejtat E Njeriut Nė Iran, Majko Nė Paris, Pritet Me Ovacione! kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.683 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Zyrtari I Higjienės Hyn Me Tė Kuqe, Dhunon Policin Rrugor kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 872 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Si Tė Kontrolloni Gjobat E Makinės Nė Internet kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.445 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shenim: 12 Policė Nė Ditė Pėr Tė Survejuar... Skėnder Tufėn Ariel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.095 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ujėsjellėsat, Kshh: Vendimi I Cez, Kėrcėnim Pėr Jetėn E Banorėve sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.057 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Video Horror E Momentit Kur Ish- I Pėrndjekuri Gjergj Ndreca I Vė Flakėn Vetes Ariel 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.454 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Helmohen 25 Nxėnės,hanė Karamelet E Gjetura Nė Rrugė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.010 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tap, Mėhilli: Investim Mbi 2 Mld Euro Dhe Vende Pune
Panorama
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.088 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Sa Kushton Tė Punėsohesh Si Mėsues? Ariel 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.761 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona “Rruga Drimades”, Privati Merr Nė Zotėrim Plazhet Dhe Parkingjet
Projekti i ndarė nė tri pjesė: plazhi, shėtitorja dhe njėsitė tregtare
Ariel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.057 Lexime
Postime tė reja Ikona Pakti I Fshehtė Berisha-Samaras Pėr Detin
Marrėveshja e re e ujėrave pritet qė tė publikohet brenda dy muajve
Ariel 
 • 12 Pėrgjigje
 • 3.730 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ndryshon Provimi I Patentės, Nga Shtatori Pyetje Tė Reja
Gazeta Metropol
kavajoti 
 • 6 Pėrgjigje
 • 2.309 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Njė 18-Vjeēare Ekzekuton Ish- Bashkėjetuesin
Panorama
kavajoti 
 • 6 Pėrgjigje
 • 1.971 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Berisha Shkarkon Dy Kryekomunarė, Tė Pėrfshirė Nė Trafik Droge
Gazeta Shekulli
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.436 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Avari Nė Tragetin Qė Po Udhėton Presidenti, Topi
Panorama
kavajoti 
 • 8 Pėrgjigje
 • 2.517 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Matura Shtetėrore, Ja Notat Pėr Lėndėt Me Zgjedhje
Panorama
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 990 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Matura, Ja Si U Kopjua Sot Nė Provimin E Lėndėve Me Zgjedhje * * * * * Ariel 
 • 7 Pėrgjigje
 • 2.249 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Nismė E Universitetit Columbia Pėr Bashkimin E Shqiptarėve
Albanian Neighborhood
Ariel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.041 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shqiptar Ėshtė Koha Pėr Tė Vepruar venaliu 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.300 Lexime
Postime tė reja Ikona Rrėzohet Autobusi Nė Qafė-Krrabė
Aktiviste te AK
Ariel 
 • 10 Pėrgjigje
 • 2.937 Lexime
 • 23 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri