Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: SHKENCA DHE JETA - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

SHKENCA DHE JETA Nėnforume

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

Trupi dhe Shėndeti

Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia moderne dhe ajo popullore

 • 105 Discussioni
 • 145 Pėrgjigje

 • 4 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
SHKENCA DHE JETA(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona A Do Te Pranonit Qe Tju Benin Klonim?! kavajoti 
 • 19 Pėrgjigje
 • 9.249 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Jemi TĖ VetĖm NĖ GjithĖsi! kavajoti 
 • 17 Pėrgjigje
 • 10.767 Lexime
Tema ėshtė e mbyllur KRYETEME:   Ikona Ndalimi I Drithėrave Gjenetikisht Tė Modifikuara kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 3.151 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Si Ta Kuptoni Nėse Mund Tė Keni Sėmundje Seksuale albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 790 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Shkencėtarėt Francezė Kanė Zbuluar Njė Virus Gjigant Jashtėtokėsor kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 773 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Prezantohet Roboti I Pare Shqiptar kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.091 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Motorr Fluturues Frymėzuar Nga Star Wars kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 842 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Nė Mars Njė Tjetėr Sukses Pėr Curiosity, Tė Tjera Foto kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 841 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Klima & Historia E Njerezimit kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.323 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Cern-I Zbulon Tė Ashtuquajturėn "grimca E Zotit" kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 903 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Matthias Stormberger, Njeriu Qė Parashikoi Me Saktėsi Dy Luftrat Botėrore kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 834 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Antraktide , Ajsbergu Gremiset Perpara Turisteve. kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 775 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ujku Eshte Jasht Rrezikut
ndjeshmeri
violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.215 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Amerikanėt Kanė Zbuluar Ilaēin Kundėr Plakjes kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 961 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Mercedes ėshtė Duke Pėrgatitur S Klasėn Elektrike kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.066 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Portokalli Dhe Shėndeti KONTI 
 • 2 Pėrgjigje
 • 3.209 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Keshilla Per Te Evituar Dhimbjet E Stomakut albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.552 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gratė Janė Mė Tė Sigurta Tė Lindin Nė Shqipėri Se Nė Shba albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.042 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Krijohet Qeliza E Parė Artificiale venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.069 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Fantazmat, Shpjegimi Shkencor I Jetės Pas Vdekjes venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.366 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Higjiena E Gojės albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.567 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kush Janė Me Tė Vėrtetė "njerėzit Me Tė Zeza" venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.386 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Zbulohet Shkaku I Vdekjes Sė Yuri Gagarin, I Pari Qė “shkeli” Nė Hapėsirė * * * * * albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.078 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Projekti Serpo, Bashkėpunimi I Njerėzve Me Alienėt venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.184 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Disa Kėshilla Pėr Jetėn..! albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.453 Lexime
 • 4 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri