Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: KUZHINA SHQIPTARE DHE AJO KAVAJASE - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

KUZHINA SHQIPTARE DHE AJO KAVAJASE Nėnforume

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

KUZHINA KAVAJASE

 • 2 Discussioni
 • 59 Pėrgjigje

 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
KUZHINA SHQIPTARE DHE AJO KAVAJASE(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Nje Restorant Per Dasmen Time !?
Keshilla sugjerime.......
Lisa 
 • 53 Pėrgjigje
 • 11.751 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Keshilla Praktike Per Embelsirat venaliu1 
 • 2 Pėrgjigje
 • 12.055 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Keshilla Praktike Per Gjellet venaliu1 
 • 0 Pėrgjigje
 • 5.458 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gazi I Kavajės, “Braktis” Peshkun Pėr Njė Natė kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.643 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Cfare Hengret Sot?pjesa E Dyte.. IL PADRINO 
 • 358 Pėrgjigje
 • 29.322 Lexime
Postime tė reja Ikona Omelsina Per Neps KONTI 
 • 20 Pėrgjigje
 • 8.741 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė ~*~kam Neps Per...~*~ kavajoti 
 • 140 Pėrgjigje
 • 31.869 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė 10 Ide Te Mrekullueshme Per Kuzhinen E Enderrave kavajoti 
 • 9 Pėrgjigje
 • 2.463 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Restorant Popullor Kavajas Kur Te Doni Mire Se Te Vini... * * * * * kavajoti 
 • 290 Pėrgjigje
 • 67.090 Lexime
Postime tė reja Ikona Pizzat!
Cfare pizze perferoni
florxhi 
 • 77 Pėrgjigje
 • 29.423 Lexime
Postime tė reja Ikona ~*~cfare Dini Te Gatuani~*~ kavajoti 
 • 68 Pėrgjigje
 • 24.638 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ushqimet, Qytetarėt Tė Kujdesen Vetė,
pasi higjiena si kontrollon dot tė gjitha pikat
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.114 Lexime
Postime tė reja Ikona Vererat! kavajoti 
 • 17 Pėrgjigje
 • 11.324 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Kuzhina Shqiptare
Vendi ku mblidhen llupsat*
ORSO 
 • 85 Pėrgjigje
 • 41.357 Lexime
Postime tė reja Ikona Receta Te Ndryshme * * * * * kavajoti 
 • 76 Pėrgjigje
 • 65.058 Lexime
Postime tė reja Ikona Kujt I Ka Shku Menja Per I ēik Kabuni * * * * * ultimo 
 • 10 Pėrgjigje
 • 4.099 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shefi I Kuzhinės Sė Restorantit Mė Tė Mirė Nė Botė, Shqiptar venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.030 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ēfarė Gatuhet Pėr Festėn E Pashkėve? kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 2.876 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Peshqit, "fuqia" e detit nė tavolinė
Janė ilaēi i zemrės, kancerit dhe inteligjencės
ultimo 
 • 6 Pėrgjigje
 • 6.444 Lexime
Postime tė reja Ikona Femra Vs Mashkullit Ne Guzhine kavajoti 
 • 25 Pėrgjigje
 • 14.620 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gatimet e detit! kavajoti 
 • 6 Pėrgjigje
 • 7.771 Lexime
Postime tė reja Ikona kuzhina amerikane ledja 
 • 14 Pėrgjigje
 • 10.951 Lexime
Postime tė reja Ikona Kuzhina Nderkombetare! kavajoti 
 • 16 Pėrgjigje
 • 12.447 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Menu Alla Shqiptarce kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 5.096 Lexime
Postime tė reja Ikona Vererat Shqiptare kavajoti 
 • 9 Pėrgjigje
 • 8.260 Lexime
 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri