Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: KINEMAJA DHE TELEVIZIONI - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 6 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
KINEMAJA DHE TELEVIZIONI(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Radio Shqiptare Live Online * * * * * kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.986 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona tv shqip online venaliu 
 • 7 Pėrgjigje
 • 8.542 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Shkarkoni Filma Shqiptare * * * * *
Per te gjithe shqipot anembane!
ultimo 
 • 35 Pėrgjigje
 • 24.904 Lexime
Postime tė reja Ikona Filmi Apo Telefilmi I Fundit Qe Ju Ka Pelqyer Me Shume? lemoyne 
 • 97 Pėrgjigje
 • 26.434 Lexime
Postime tė reja Ikona Reklamat Ne Tv! kavajoti 
 • 102 Pėrgjigje
 • 23.428 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Pa Na Thoni Kush Eshte Aktori Juaj Me I Preferuar. Joni&SD 
 • 29 Pėrgjigje
 • 10.652 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Rikthim I Suksesshėm I Andamion Murataj Dhe Shqipėrisė Nė Skenėn E Filmit Europian
Nga: Ermira Babamusta, New York
kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.087 Lexime
Postime tė reja Ikona Reality&talent Show In The World kavajoti 
 • 22 Pėrgjigje
 • 4.768 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ndahet Nga Jeta “Artisti I Merituar”, Fatos Sela kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 779 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Flmi Qe Nuk Do Ta Shikoni Kurre Ne Tv! kavajoti 
 • 8 Pėrgjigje
 • 2.028 Lexime
Postime tė reja Ikona Filma Te Keshilluar
keshilloni filmat qe ju duken te bukur
bizi 
 • 155 Pėrgjigje
 • 64.561 Lexime
Postime tė reja Ikona Muzike Filmash
Muzika e filmave qe keni pare e qe ju pelqejne.
violinavogel 
 • 45 Pėrgjigje
 • 6.960 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona FILMA FETARE venaliu1 
 • 5 Pėrgjigje
 • 3.660 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ndahet Nga Jeta Agron Ēobani, Homazhe Nė Rtsh
Panorama
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 889 Lexime
Ska Vleresime SONDAZH:    Ikona Cili Prej Ketyre Filmave Te Ka Pelqyer Me Shume? kavajoti 
 • 6 Pėrgjigje
 • 4.181 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Festivali I 20 Nė Rtsh, Largimi Nga Kėngėt Politike * * * * *
Sot
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.540 Lexime
Ska Vleresime SONDAZH:    Ikona Tring Tv Apo Digitalb? kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 5.203 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gjermanėt Tėrhiqen, Nga Vizion Plus kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.438 Lexime
Postime tė reja Ikona Toromani: E Mbaja Me Bukė. Oni Pustina Mė Vodhi Lekėt kavajoti 
 • 16 Pėrgjigje
 • 4.391 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Batuta Filmash Shqipetare ORSO 
 • 33 Pėrgjigje
 • 15.602 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gjyshet Ruse Nė Eurovision, Fitore Pėr Kishėn E Fshatit
Gazeta Idea
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.106 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė “I Vetėm Nė Shtėpi”, Ja Si Ėshtė Transformuar I Famshmi Kevin ! albi71 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.181 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona The Artist violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 997 Lexime
Ska Vleresime SONDAZH:    Ikona A Ju Pelqen Te Shkoni Ne Kinema? kavajoti 
 • 15 Pėrgjigje
 • 3.863 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Legjenda E Fundit | Filmi I Plote (2011 Film) kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.692 Lexime
 • 6 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri