Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: EKONOMIA DHE BIZNESI NE SHQIPERI - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 11 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
EKONOMIA DHE BIZNESI NE SHQIPERI(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Kursi I Kembimit Valutor 2011 -2013 kavajoti 
 • 15 Pėrgjigje
 • 7.075 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona 17 Guvernatorėt E Bankės Sė Shqipėrisė venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 3.614 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Firmat Piramidale kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 8.476 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tregu / Si Ndryshon Koniunktura E Ēmimeve Pėr Mallrat kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.348 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shėmbet Me Eksploziv Njė Pallat Tek Shkėmbi I Kavajės kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.068 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Banka E Shqipėrisė / Ēfarė Do Tė Ndodh Me Kreditė Nė Vitin 2014 kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.186 Lexime
Postime tė reja Ikona Statusi, Pe Miraton Rezolutėn Pėr Shqipėrinė. Bushati: Faleminderit Pe! Holanda: Jo Tani! kavajoti 
 • 13 Pėrgjigje
 • 4.236 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kallėzim Penal Rezart Taēit Dhe Familjes Sė Tij, Akuzohen Pėr Evazion Fiskal kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.531 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Taksat Si Goditje Ndaj Tė Aftėve! kavajoti 
 • 5 Pėrgjigje
 • 2.167 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Albpetrol Drejt Privatizimit Nga Vetro Energy" kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 2.075 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Stres-Testi, Ja Sa Tė Rrezikuara Janė Bankat Nė Shqipėri
Gazeta Metropol
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.226 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Fratari: Pėrse U Rritėn Ēmimet E Apartamenteve kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.322 Lexime
Postime tė reja Ikona Belle Air Merr Miratimin Nga Agjencia Europiane E Sigurisė Ajrore
BalkanWeb
kavajoti 
 • 12 Pėrgjigje
 • 4.027 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Dekret Për Shembjen E Ndërtimeve Pa Leje Në Bregdet
Gazeta Metropol
kavajoti 
 • 6 Pėrgjigje
 • 2.182 Lexime
Postime tė reja Ikona Bllokohen Nė Egjipt Rreth 180 Turistė Shqiptarė
ballkanweb
kavajoti 
 • 13 Pėrgjigje
 • 3.635 Lexime
Postime tė reja Ikona Krerėt E 17 Bashkive Tė Majta: Hiqni Moratoriumin E Skafeve
Panorama
kavajoti 
 • 12 Pėrgjigje
 • 3.661 Lexime
Postime tė reja Ikona Pse Konfiskohen Pasuritė E Rezart Taēit ? kavajoti 
 • 14 Pėrgjigje
 • 4.166 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Sigurimi I Automjeteve, Formule E Re Sipas Pikėve
ballkanweb
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.083 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tabela E Plotė E Ēmimit Tė Shitjes Sė Apartamenteve Nė Shqiperi kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 4.500 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Lista E Re Me Plazhet E Ndotura Në Vend
Agjensia e Lajmeve SOT
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.151 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Agjensia E Lajmeve Sot - Politike Zbardhet Lista E Pronave Tė “Lira” Tė Ministrisė Sė Mbrojtjes,
Gazeta Sot
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.121 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pėrurohet Terminali I Ri Nė Durrės kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.109 Lexime
Postime tė reja Ikona Nafta, Sa Shtrenjtė Nė Shqipėri! kavajoti 
 • 14 Pėrgjigje
 • 3.942 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pronat, Si Pėrfitohet Kompensimi Financiar kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.104 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Konfindustria: Lotaria Tė Administrohet Nga Shteti
Panorama
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.369 Lexime
 • 11 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri