Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: EMIGRACIONI DHE DIASPORA - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 10 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
EMIGRACIONI DHE DIASPORA(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Pasaportat E Reja xhulia 
 • 19 Pėrgjigje
 • 5.699 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Shkembimi I Informacionit Ndermjet Nesh. kavajoti 
 • 15 Pėrgjigje
 • 7.613 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Gjuha Shqipe Dhe Femijet E Emigranteve Shqiptare * * * * * kavajoti 
 • 39 Pėrgjigje
 • 19.625 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Telefononi Me Lire Drejt Shqiperise. leci 
 • 22 Pėrgjigje
 • 13.200 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Llotaria Amerikane 2007-2008-2009-2010 kavajoti 
 • 22 Pėrgjigje
 • 36.128 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Cfare Ju Mungon Me Shume Nga Shqiperia? kavajoti 
 • 91 Pėrgjigje
 • 34.901 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Malli ...........
cdo te thote te jesh larg...te kesh mall
kavajsja 
 • 16 Pėrgjigje
 • 9.602 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė PERMESSO DI SOGGIORNO
PERMESSO DI SOGGIORNO
mondi 
 • 113 Pėrgjigje
 • 38.394 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Itali . Çeku Social 2019, Pak Me I Larte Por Me I Larget kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 147 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Njė Rrėfim Jetėsor Nė Njė Novele Te Autorit Petraq J.pali kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 529 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Mos, Babi, Mos! Rrėfenja Nga Amerika
Nga Pellumb Kulla
kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 800 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Festivali I Filmit Shqiptar Nė Nju Jork, Hapur Pėr Tė Gjithė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.141 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Piktura Me Teme Nga Shqiperia Tė Ekspozuara Nė Tajvan kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.426 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Konsullata Shqiptare Ne Milano,transferohet Ne Seli Te Re kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 2.710 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Artiola & Poni - Fol Shqip kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.010 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Ka Nena Qe Vazhdojne Te Presin Tek Pragu I Shtepise......... kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.421 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Reagim Ndaj Reagimit Tė 37 Intelektualėve Tė Shqipėrisė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.002 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Raporti, Shqiptarėt Nė Itali: Vijnė Si Turistė Dhe Bėjnė Hajdutin kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.406 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Sekuestrohen 6 Ton Drogė Shqiptare Nė Itali kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.002 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Michigan: Nėna Shqiptare Fiton Tė Drejtėn Pėr Tė Qendruar Edhe Njė Vit Nė Shba kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 965 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Sanatoria 2012 Per Immigrati Clandestini xhulia 
 • 21 Pėrgjigje
 • 4.956 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ēamėria, Pėrse Kanė Frikė Grekėt?
Top Channel Albania
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.493 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Mė 20 Gusht, Aplikimi Pėr Pasaporta Vetėm Nė Sportelet Me Kohė Tė Shpejtė
ballkanweb
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.032 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shuhet Arbėr Xhaferri, Mesazhe Ngushėllimi Nga Shqipėria
ballkanweb
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.351 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ndryshon Procedura E Njohjes Sė Diplomave Kur Shkolla E Mesme Ėshtė Kryer Jashtė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.111 Lexime
 • 10 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri