Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Trupi dhe Shėndeti - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 5 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
Trupi dhe Shėndeti(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja Ikona Anemia, Si Ta Mposhtim. kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.180 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Studimi, Shqiptarėt E Ndėrrojnė Furēėn E Dhėmbėve 1 Herė Nė 3 Vjet kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 829 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė 26 Mrekullite E Mjaltit kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.385 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Si Tė Lini Duhanin Pa Shumė Mundim kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 940 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Si Tė Veproni Nė Rast Se I Ndjeni Kėmbėt Tė Rėnduara? kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 875 Lexime
Postime tė reja Ikona Cfare Tė Pini Nė Ditėt E Nxehta? kavajoti 
 • 22 Pėrgjigje
 • 4.424 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kujdes Nga Dėshira E Tepruar Pėr Lėkurė "ēokollatė"! kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 970 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Plazhi Shton Pėrhapjen E Infeksioneve Gjenitale
Gazeta Metropol
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.122 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona 6 Rregullat E Arta Gjate Vapes kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.002 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Virozat Stinore, Mjekėt: Kujdes Nga Luhatjet E Temperaturave
ballkanweb
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 819 Lexime
Postime tė reja Ikona Dieta Sekrete E Monica Belluccit kavajoti 
 • 13 Pėrgjigje
 • 3.406 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Dhuruesi Mė I Vjetėr I Veshkės, 83 Vjeē Dhe Ėshtė Ende Gjallė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 786 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shijojeni Jeten. Vajza 6Rregulla Per Te Jetuar Mire
teori
violinavogel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 890 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Alban Dibra, Kardiokirurgu Qė Braktisi Mynihun Pėr Tiranėn kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 2.838 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shega Ngadalėson Plakjen sabah 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.367 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Vaji I Ullirit-Tė Mirat Dhe Tė Kėqijat kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 2.664 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Nje Jete Me E Shendetshme
il lifestyle programs
violinavogel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 988 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona 100 Kėshilla Mjekėsore Mė Me Interes Pėr Ēdo Njeri sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 913 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Puērat Nė Fytyrė sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.003 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Sinuziti sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.183 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Zbardhimi I Dhėmbėve sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 874 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Lemza sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 909 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona E Qeshura sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.002 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Infeksionet Verore
Standart.
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.013 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Banja E Diellit, Personave Qė Nuk U Rekomandohet
Standart.
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 949 Lexime
 • 5 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri