Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: URIME DHE PERSHENDETJE - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 10 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
URIME DHE PERSHENDETJE(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Ditelindjet???
Ditelindjet??
kavajoti 
 • 96 Pėrgjigje
 • 37.647 Lexime
Postime tė reja Ikona Pershendetje Dhe Urime Per Ata Qe Jane Online-pjesa E 7_te albi71 
 • 172 Pėrgjigje
 • 26.327 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Vitin E Ri 2016
Mendo te miren
violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 214 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Tete Marsin
gezuar diten e femres
violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.247 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Vitin E Ri
Gezuar Vitin e Ri
violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.310 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Krishtlindjčn
Gezuar Krishtlindjen2014
violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.265 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Gezuar Kurban Bajramin kavajoti 
 • 7 Pėrgjigje
 • 2.427 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Ditelindjen!
urimi
violinavogel 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.824 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Pashken!
urime
violinavogel 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.689 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Ditelindjen!
urim
violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.344 Lexime
Postime tė reja Ikona Violina Ka Ditelindjen ala 
 • 9 Pėrgjigje
 • 2.611 Lexime
Postime tė reja Ikona Helloooooooooo
..........
ala 
 • 11 Pėrgjigje
 • 3.825 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Gezuar Vitin E Ri 2014 kavajoti 
 • 5 Pėrgjigje
 • 2.167 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Gėzuar Krishtlindjet! kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.944 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Ditelindjen
urim
violinavogel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.080 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Festat, 28-29 Nentorin! Ariel 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.523 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Fiter Bajramin violinavogel 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.653 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Ditelindjen
urim
violinavogel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.276 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar
urim
violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.670 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Ditelindjen !
urim
violinavogel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.277 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Nje Urim Nga Presidenti Republikes! Ariel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 2.291 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Vitin E Ri 2013! venaliu 
 • 4 Pėrgjigje
 • 2.698 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Ditelindjen
urim
violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.614 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar 100 Vjetorin E Pavarsise! Ariel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.678 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Ditelindjen
urim
violinavogel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.311 Lexime
 • 10 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri