Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: KENDI LETRAR - ARTIKUJ, BOTIME, INTERVISTA... - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 5 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
KENDI LETRAR - ARTIKUJ, BOTIME, INTERVISTA...(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Ismail Kadare, Bibliografia, Intervista, Artikuj... venaliu 
 • 94 Pėrgjigje
 • 52.614 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė AUTORET E MIJ TE PREFERUAR venaliu1 
 • 38 Pėrgjigje
 • 19.302 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Refleksione Rreth Librit “Zef Shkorreti – Mėsuesi Hero I Kohės Sė Tij”, I Autorit Nikollė Loka
REFLEKSIONE RRETH LIBRIT “ZEF SHKORRETI – MĖSUESI HERO I KOHĖS SĖ TIJ
Lek 
 • 1 Pėrgjigje
 • 584 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Fėmijė Me Terma Tė Politikės kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.250 Lexime
Postime tė reja Ikona Poezi Te Preferuara ala 
 • 83 Pėrgjigje
 • 21.416 Lexime
Postime tė reja Ikona Libri Qe Keni Ne Duar ! KONTI 
 • 24 Pėrgjigje
 • 5.947 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Persekutimi I Shkrimtarėve Dhe Artistėve Nga Diktatura Komuniste venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.702 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Odiseja E Nje Detektivi
AGIM HAMITI
kavajoti 
 • 7 Pėrgjigje
 • 3.482 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Zonja E Zeze Nexhmije Hoxha KONTI 
 • 14 Pėrgjigje
 • 13.451 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Homeri, I Cilėsuar “grek”, Ky Gjigand I Pellazgjisė venaliu 
 • 3 Pėrgjigje
 • 5.175 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Klasifikimi I Shkrimtareve Me Te Pasur Sipas Forbes
Kendi letrar
violinavogel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.082 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Dita Botėrore E Librit venaliu 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.916 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Cfare Duhet Te Kete Nje Liber I Mire Ana Hoxha 
 • 7 Pėrgjigje
 • 2.100 Lexime
Postime tė reja Ikona Pse Ismail Kadare Nuk Merr Cmimin Nobel? Ana Hoxha 
 • 12 Pėrgjigje
 • 4.343 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kongoli: Libri Pėr Tim Atė, Ishte Komunist I Zhgėnjyer! venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.479 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Panairi I Librit "tirana 2010", Prezantohen 200 Botime Tė Reja venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.080 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ibrahimi Paraqet Librin E Saj Tė Fundit Nė Torino
Takim me shkrimtaren Anilda Ibrahimi 8 tetor 2010, ora 19.00 Bibliotec
albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.127 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ramiz Gjini venaliu 
 • 2 Pėrgjigje
 • 2.055 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Mbreti Artur Dhe Miti I Tij albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.171 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona "e Vėrteta E “darkės Sė Gabuar” venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.799 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Fėdor Michajlovič Dostoevskij, Biografia
Lindja veprimtaria dhe vdekja.
albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.560 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona E Verteta Flet Ndryshe
polemikat rreth librit per Skenderbeun - O.Schmitt
venaliu 
 • 7 Pėrgjigje
 • 2.705 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Mobilizim Per Dramen Shqipe venaliu 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.361 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ēmimet Kombėtare Tė Letėrsisė, Janarin E 2010-se. venaliu 
 • 1 Pėrgjigje
 • 2.323 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Eqrem Ēabej, Vjen Nė Heshtje Pėrvjetori I Lindjes kavajoti 
 • 6 Pėrgjigje
 • 4.173 Lexime
 • 5 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri