Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: HISTORIA SHQIPTARE - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 11 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
HISTORIA SHQIPTARE(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Figura Kombėtare kavajoti 
 • 24 Pėrgjigje
 • 24.926 Lexime
Ska Vleresime KRYETEME:   Ikona Kush Mendoni Se ėshtė Figura Mė E Shquar Nė Historinė E Shqipėrisė? kavajoti 
 • 49 Pėrgjigje
 • 23.041 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Historia e Camerise.
Cameria Camet
Polis 
 • 36 Pėrgjigje
 • 27.255 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Gjergj Fishta venaliu1 
 • 9 Pėrgjigje
 • 14.761 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Albanėt Me Famė Nė Mijėvjeēarė
Elena Kocaqi
venaliu 
 • 11 Pėrgjigje
 • 9.504 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Flamuri Shqiptar (nga 1912 deri me sot)
dhe data historike...
venaliu 
 • 27 Pėrgjigje
 • 26.716 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Historia E Popullit Shqiptar ORSO 
 • 5 Pėrgjigje
 • 5.170 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė KOSOVA, shteti me i ri ne Europe venaliu 
 • 3 Pėrgjigje
 • 13.397 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Tirana-kryeqyteti I Shqiperise venaliu 
 • 8 Pėrgjigje
 • 14.970 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Rishkrimi I Historisė / Zbardhen 7 Anėtarėt E Komisionit, 2 Tė Huaj. “Komunizimi” Nė Duart E Gjermanit Scheneke kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.676 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Nis Restaurimi I Shtėpisė Sė Poetit Ndre Mjeda kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.437 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Alia Nė Byronė E '91-Shit: Nė Takimin Me Pd-Nė U Pėrplasa Me Imamin E Pashkon kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 2.013 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Vrasja E 4 Protestuesve Nė 1991, Policia Tejkaloi Kompetencat * * * * * kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.971 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kryeqyteti I Albaneve - Dokumentar, Albanologji kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.812 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Teksti I Plote I Marrėveshjes Ndermjet Ahmet Zogut Dhe Kryeministrit Serb, Nikolla Pashiē Ariel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 2.107 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Britanikėt: Komunistėve U Ēuam Flori Pėr Luftėn, E Pėrdorėn Pėr Politikė kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 2.076 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Dokumentet, 15 Faktet Pse Enver Hoxha Ėshtė Kriminel Lufte kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 2.337 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Pasaporta E Mretnis' Shqiptare kavajoti 
 • 12 Pėrgjigje
 • 6.182 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kur Ahmet Zogu Kėrkonte Ndihmėn E Brss Sė Stalinit
ballkanweb
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.716 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Punė Vullnetare Me Detyrim kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.810 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shqiptarėt, Mė Homogjenėt Nė Evropė
Studimi Gjenetik i Universitetit tė Kalifornisė
kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 2.327 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Leka Zogu Ii: Mirėnjohje Rusėve Qė Sollėn Zogun Nė Pushtet
Gazeta Shekulli
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.365 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Akti I Pavarėsisė U Firmos Nga 40 Veta, Nė Fletėn Pas Janė 6 Emra venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.404 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Njė Popull “Nobel”
shqiptaret ne syte e George Fred Williams
Ariel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.772 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Camėt Aktivitete Dhe Marshim Nė Qafė Botė
ballkanweb
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.419 Lexime
 • 11 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri