Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Filozofi - Psikologji - Sociologji - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 4 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
Filozofi - Psikologji - Sociologji(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Kush Eshte Qellimi I Jetes Tuaj? kavajoti 
 • 8 Pėrgjigje
 • 1.913 Lexime
Postime tė reja Ikona Fjale Te Urta Dhe Shprehje Nga Bota. * * * * * kavajoti 
 • 184 Pėrgjigje
 • 22.154 Lexime
Postime tė reja Ikona Thėnie Shqip kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 2.236 Lexime
Postime tė reja Ikona Lojera Psikologjike
medito
violinavogel 
 • 11 Pėrgjigje
 • 2.393 Lexime
Postime tė reja Ikona Filozofe Te Preferuar
pse?
3rror21 
 • 42 Pėrgjigje
 • 16.750 Lexime
Postime tė reja Ikona Thenie Te Pavdekshme kavajoti 
 • 48 Pėrgjigje
 • 9.859 Lexime
Postime tė reja Ikona Sa Supersticioze Jeni? kavajoti 
 • 12 Pėrgjigje
 • 6.651 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Lojerat E Dhunshme Kompjuterike Dhe Edukimi I Femijeve KONTI 
 • 4 Pėrgjigje
 • 3.909 Lexime
Postime tė reja Ikona Dhjete Keshilla Per Meshkuj Me Te Mire
Rivleresojme Autoritetin
violinavogel 
 • 11 Pėrgjigje
 • 2.607 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Be Iceberg !
MENDO POZITIVISHT
Eduart Thartori 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.932 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Stresi sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 824 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Perralla E Bretkoses Se Zjere
opinion
violinavogel 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.263 Lexime
Postime tė reja Ikona Perse I Mbyllim Syte Kur Ndjehemi Te Lumtur? kavajoti 
 • 14 Pėrgjigje
 • 2.668 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tjetėr Paralajmėrim I Majave: Fundi I Botės Nė Vitin 2012
Pergatituni njerez, shpejt drejt Frances
Ariel 
 • 7 Pėrgjigje
 • 1.860 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shpėlarja E Trurit sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 701 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Nė Cilėn Kohė Jetojmė? sabah 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.043 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Horoskopi Per Vitin 2010 albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.001 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Déją Vu/e Ardhmja Nė Mendjen Tonė venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.059 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Emocionet albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.217 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Metodat Pėr Luftimin E Krimit Qė Nė Kohėn E Egjiptianėve venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.541 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ekuiliber? albi71 
 • 4 Pėrgjigje
 • 2.420 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Te Clodhur Edhe Me Pak Ore Gjume? albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.087 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Vetevrasjet
vetevrasjet
nediri 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.969 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kujtesa Si Domosdoshmeri venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.326 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Mbi Origjinen E Socializmit venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.286 Lexime
 • 4 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri