Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: KS BESA ZEMRA JONE - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

KS BESA ZEMRA JONE Nėnforume

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

HISTORIA E KLUBIT

HISTORIA E KLUBIT

 • 25 Discussioni
 • 248 Pėrgjigje
Forum non letto

STATISTIKAT KLASIFIKIMI

STATISTIKAT E KLUBIT

 • 4 Discussioni
 • 24 Pėrgjigje
Categoria non letta

ALBUMI FOTOGRAFIK

ALBUMI FOTOGRAFIK I KS-BESES

Nėnforume
 1. KS-BESA NE VITE
 2. SUPERLIGA 2006-2007
 • 25 Discussioni
 • 283 Pėrgjigje

 • 23 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
KS BESA ZEMRA JONE(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Luzi2008/egnatia Kategoria E Dyte Grupi 2A, 2012-2013
Kategoria e dyte grupi 2A
kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 2.300 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Futbollistat Kavajas Jasht Vendit 1983 
 • 66 Pėrgjigje
 • 31.700 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Ksbesa - Ēiklizem * * * * - venaliu 
 • 5 Pėrgjigje
 • 6.089 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Ks Besa - U17/u19
Sezoni 2010-2011
venaliu 
 • 13 Pėrgjigje
 • 6.642 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Ksbesa - Boks venaliu 
 • 3 Pėrgjigje
 • 4.406 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Ks-Besa, Bashkia, Presidenti dhe...
...interesat e lidhura me Besen
venaliu 
 • 11 Pėrgjigje
 • 12.316 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Nje Himn Per Ks-besa 1983 
 • 29 Pėrgjigje
 • 19.001 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Besa “Poker” Nė Miqėsoren Me Albpetrol kavajoti 
 • 17 Pėrgjigje
 • 2.227 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shiti Nga 2 Herė Apartamentet Nė Fshatin Turistik, Shpallet Nė Kėrkim Presidenti I Ekipit Tė Besės. Bazhdili: Jam I Pastėr kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 724 Lexime
Postime tė reja Ikona Superliga , Kronika E Njė Turpi Tė Paralajmėruar kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 4.799 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Zbardhen Planet, Ja Ata Qė Ikin Nga Besa kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.275 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Disiplina: Besa E Nis Me Minus 3 Pikė Sezonin E Ri kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.149 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Bizhdili: Falje Tifozėve Tė Tiranės, “Portokallia” U Mbyll… kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.413 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tension I Madh Nė Kavajė, Laēi Merr Njė Barazim Heroik kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.457 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kupa E Shqiperise 2012-2013
edicioni LXI
venaliu 
 • 2 Pėrgjigje
 • 2.238 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Luftėtari Besa Java E Gjashte Ne Superiore kavajoti 
 • 8 Pėrgjigje
 • 2.740 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Krasniqi Del Garant: Norėn E Likuidoj Unė
Kategoria Superiore Panorama Sport
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.702 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ilir Daja Ka Rezerva Pėr Mbrojtjen Dhe Abrahamin
Kategoria Superiore Panorama SportBarazimi ndaj Tiranės vazhdon tė kom
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.692 Lexime
Postime tė reja Ikona Tirana Besa Java E Peste Ne Superiore kavajoti 
 • 14 Pėrgjigje
 • 4.677 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Besa S’Pėrmbahet, “Poker” Kundėr Burrelit
panorama sport.
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.598 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Besa Thyen Teutėn, Supergol I Berishės kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.768 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Daja: Nė Laē Ishte Besa Dominuese
Kategoria Superiore Panorama Sport
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.810 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kaja: Ja Pse Nuk E Festova Golin
Kategoria Superiore Panorama Sport
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.856 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ks-Besa Barazon Me Laēin........ kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 2.178 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Hoxha: Porta E Besės E Sigurt, Mendoni Pėr Golat
Kategoria Superiore Panorama Sport
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.660 Lexime
 • 23 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri