Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: SPORTI NDERKOMBĖTAR - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 7 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
SPORTI NDERKOMBĖTAR(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Ekipi juaj i preferuar
Shprehuni lirshem
ORSO 
 • 268 Pėrgjigje
 • 57.976 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė MARATONA
Sport apo stil jete?
venaliu 
 • 12 Pėrgjigje
 • 9.473 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė HISTORIA E OLIMPIADAVE venaliu 
 • 28 Pėrgjigje
 • 23.434 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė HISTORIA E FUTBOLLIT venaliu 
 • 6 Pėrgjigje
 • 7.758 Lexime
Ska Vleresime SONDAZH:    Ikona Cila Skuader Mendoni Se Do Të Fitojë Botërorin E Futbollit Në Brazil 2014? kavajoti 
 • 11 Pėrgjigje
 • 4.188 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shqiptari I Kombėtares Gjermane kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.083 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Tifozat E Juventusit kavajoti 
 • 324 Pėrgjigje
 • 56.171 Lexime
Postime tė reja Ikona Basti Per 1/2 Finale Te Euro 2012
Parashikoni rezultatin
Ariel 
 • 20 Pėrgjigje
 • 4.175 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Tifozat Milaniste! Pjesa E Dyte!
Ac-Milan
mondi 
 • 59 Pėrgjigje
 • 16.935 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Golat Fantazmė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 955 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona 10 Golat Me Te Bukur Ne Bote. kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.488 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Capello: I Uroj Suksese Anglisė Ariel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.001 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė El Clasico, Njė Sfidė E Transformuar Nga Jose Mourinho Ariel 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.124 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Muhamet Ali violinavogel 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.254 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Mesi Shkruan Historinė, Fiton “Topin E Artė” 2011 sabah 
 • 1 Pėrgjigje
 • 944 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Liga E Kampioneve, Hidhet Shorti Per 8-Tat E Finaleve Ne Nion sabah 
 • 5 Pėrgjigje
 • 1.708 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Lamtumirė Doktor Sokrates, Mjeku E Topit kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 971 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Stadiumet E Evropianit "poloni-Ukrainė 2012" kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 806 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Cristiano Ronaldos Fiton Kėpucėn E Artė sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 726 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tragjedi Nė Motogp, Simonceli Humb Jetėn Nė Njė Aksident Shokues sabah 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.080 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Champions League sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 762 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Napoli Fiorentina Live 24/09/2011 kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 961 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Uefa Champions League 2011- 2012 sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 753 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Botėrori I Atletikės, Eliminohet Usain Bolt sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 751 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Si Lindi 11-Metėrshi? kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 931 Lexime
 • 7 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri