Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: PROBLEMET NDERKOMBETARE, RAJONALE - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 7 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
PROBLEMET NDERKOMBETARE, RAJONALE(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja Ikona Thaēi, Daēiē, Ashton Emėrohen Pėr Ēmimin Nobel kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.304 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Presidenti Obama: Ekonomia Amerikane Mė E Fortė Se Para 5 Viteve kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 830 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Sportistėt Grekė Kthehen Nė Doganė, S’Kishin Dokumente kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 884 Lexime
Postime tė reja Ikona Kriza Financiare Nė Greqi Sėmundje Apo Ndėshkim Pėr Sjellje Tė Keqe? kavajoti 
 • 24 Pėrgjigje
 • 5.810 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Rritet Ndikimi Rus, Turk E Izraelit Nė Ballkan
Bie ndikimi amerikanNational Interest/ “Ndikimi i SHBA-sė dhe i BE-s
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.128 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Grekėt Ndalojnė Nė Det Pėr Flamurin Shqiptar Senatorin Italian
ballkanweb
kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.561 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Serbia Minon Sistemin Bankar Botėror – Fmn Dhe Bqe Nė Panik! kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.906 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ballkani Preket Nga Thatėsira Mė E Keqe Nė Dekada
Panorama
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 995 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Publikohen Emrat E 11 Ish-Spiunėve Nė Maqedoni
Panorama
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.168 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Mesic, Panariti: Kosova Ėshtė Tashmė Realitet
Panorama
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.020 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shba, Sulm Me Armė Nė Kinema, 14 Tė Vdekur kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.527 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Maqedonia, Falsifikuesja Mė E Madhe E Historisė kavajoti 
 • 5 Pėrgjigje
 • 2.313 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pėrleshje Nė Merdarė, 32 Policė Tė Plagosur
Panorama
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.020 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Turqia / Nga Fuqi Rajonale Nė Superfuqi Globale
Gazeta Metropol
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.332 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Greqi, Vetėm 2 Muaj Para Pėr Pagat E Pensionet
ballkanweb
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.082 Lexime
Postime tė reja Ikona Skandali, Dėnuan Kreun E Omonia-S, 3 Gjyqtarėt Nuk Lejohen Tė Hyjnė Nė Greqi
Gazeta Shqiptare
kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 3.006 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ēamėt Nė Qeveri, Greqia Paralajmėron Berishėn: Po Cenohen Marrėdhėniet
Gazeta Shekulli
kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.617 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Turkofobia Si Sllavo- E-Grekofili
Gazeta Metropol
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.083 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Obama Harron Se Po Regjistrohet, Ja Ēfarė I Thotė Medvedevit KONTI 
 • 0 Pėrgjigje
 • 921 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Bota Anijet Luftarake Iraniane Hyjnė Nė Detin Mesdhe kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.713 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kriza Greke , Greqi, Debat Mbi Masat Nė Parlament, Protestuesit Nė Shesh Greqi, Debat Mbi Masat Nė Parlament, Protestuesit Nė Shesh
ballkanweb.
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.184 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Con Quanti Soldi In Tasca Posto Passare La Frontiera? albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.007 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Zgjidhja Historike E Greqisė
BASHKIM ZENELI
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.064 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Dik Marti Tėrhiqet Nga Politika kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.360 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Palestina Nė Okb, Shqipėria Mes 2 Zjarreve Shba E Be sabah 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.199 Lexime
 • 7 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri