Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: HUMORI SHQIPTAR DHE AI I HUAJ - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 4 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
HUMORI SHQIPTAR DHE AI I HUAJ(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Poezi Dashurie Humoristike NotMe 
 • 49 Pėrgjigje
 • 116.578 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Tirana Tv Top Haberet
Tirana Tv
kavajoti 
 • 46 Pėrgjigje
 • 9.669 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Xhemal Liksala Pleqnia
Seē u plaka men nuk vuna
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.107 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Na Ishte Njehere Kavaja Humor Top Xikulari .......
humor Kavaja nga djemt e kavajes
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 645 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Barcaleta Humoristike * * * * *
Barcaleta Humoristike
Gertushi 
 • 107 Pėrgjigje
 • 71.712 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Barcaleta Per Te Qeshur
Barcaleta Barcaleta
kavajoti 
 • 174 Pėrgjigje
 • 72.281 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Mos E Beso Po Deshe...... Çudira Shqiptare ..... kavajoti 
 • 45 Pėrgjigje
 • 7.758 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Video Humor Shqip Ariel 
 • 6 Pėrgjigje
 • 1.690 Lexime
Postime tė reja Ikona Video Komike
shkarkoni dhe ngarkoni
ultimo 
 • 78 Pėrgjigje
 • 20.961 Lexime
Postime tė reja Ikona Bejte Shqip...... kavajoti 
 • 9 Pėrgjigje
 • 3.216 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Foto Dhe Video Per Te Qeshur AnGeL 
 • 204 Pėrgjigje
 • 54.345 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Katunari Ne Pub
Met Bega
Ariel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.146 Lexime
Postime tė reja Ikona Kavaja Humor Top Xikulari .......
humor Kavaja nga djemt e kavajes
ultimo 
 • 12 Pėrgjigje
 • 4.983 Lexime
Postime tė reja Ikona Ta Heq Nji Here Sahatin,se Si Dihet..
madheshti dhe mizerje
violinavogel 
 • 10 Pėrgjigje
 • 2.486 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gjini Dedikim Maqedonise - Portokalli * * * - - kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 912 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Femije I Lezetshem
e pamundur te mos qeshesh...........
kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.221 Lexime
Postime tė reja Ikona Poezi Per Te Qeshur kavajoti 
 • 9 Pėrgjigje
 • 7.982 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ana Qesharake E Tragjedise
kuriozitete
violinavogel 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.371 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pa Semafor, 31 Dhjetor - Nasi Naqe Dhe Thellenxa (I Bien Fizarmonikes Kitares Violines) kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.460 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Majmuni Dhe Qenushi sabah 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.045 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Patinatoret sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 861 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ruhuni Nga Gjeli I Detit....... Ahahhahaha kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.590 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Incident Balerinėsh sabah 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.590 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tanto Tanto Tanto Versioni Shqip Lol * * * * - kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 881 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tre Rregulla sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 726 Lexime
 • 4 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri