Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: THE WORLD/BOTA/MONDO/LE MONDE - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

THE WORLD/BOTA/MONDO/LE MONDE Nėnforume

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

SPORTI NDERKOMBĖTAR

RSS feedInfo,kuriozitete, statistika e cdo gje qe ka lidhje me sportin neper bote

  • 155 Discussioni
  • 2.184 Pėrgjigje
Forum non letto

KRIJIMTARIA E HUAJ - INTERVISTA, REĒENSIONE...

RSS feedTek ky nėnforum do tė gjeni materiale edhe nė gjuhė tė huaja , si dhe komente dhe lajme me interes nga bota. Duhet tė mos harrojmė se, nese krijimet apo artikujt e postuar janė nė gjuhė tė huaj, replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  • 87 Discussioni
  • 91 Pėrgjigje
Forum non letto

PROBLEMET NDERKOMBETARE, RAJONALE

RSS feedNė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

  • 170 Discussioni
  • 168 Pėrgjigje