Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: DISKUTIME SHOQERORE, AKTUALITETE - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 10 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
DISKUTIME SHOQERORE, AKTUALITETE(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Ishte Koha Kur! * * * * * kavajoti 
 • 333 Pėrgjigje
 • 40.606 Lexime
Ska Vleresime KRYETEME:   Ikona Cfare Vleresohet Me Shume Ne Ditet E Sotme Ne Shoqeri ... * * * * - ala 
 • 50 Pėrgjigje
 • 18.793 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Nje Motiv Per Ti Kaluar Pushimet Ne Shqiperi mondi 
 • 82 Pėrgjigje
 • 27.281 Lexime
Ska Vleresime KRYETEME:   Ikona A Do Te Ktheheni Te Jetoni Ne Shqiperi? florxhi 
 • 70 Pėrgjigje
 • 28.279 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Kartat E Identitetit Dhe Pasaportat Biometrike bmw69 
 • 56 Pėrgjigje
 • 25.844 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Dokumentari I Skai 1821-Entari Qė Ēensuroi Kisha Greke Pėrkthyer Nė Shqip kavajoti 
 • 9 Pėrgjigje
 • 3.316 Lexime
Ska Vleresime KRYETEME:   Ikona Rregjistrimi I Ri I Popullsise (2011)
Albania: Nuovo Censimento
albi71 
 • 7 Pėrgjigje
 • 3.994 Lexime
Ska Vleresime KRYETEME:   Ikona A Jeni Te Gatshem Te Dhuroni Gjak?
A jeni te gatshem te dhuroni gjak?
kavajoti 
 • 29 Pėrgjigje
 • 14.539 Lexime
Ska Vleresime KRYETEME:   Ikona ABORTİ * * - - - jola@embel 
 • 25 Pėrgjigje
 • 12.201 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Jo Konēesionit Te Rruges Se Kombit , Firmos Ose Paguaj! kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 701 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Dum Baben ! kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 662 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Nuk Armatosen Dhitsat.. Nga Edison Ypi kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 553 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gjermania: Shqipėria Po Rrezikon Liberalizimin E Vizave kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 543 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Dorėzohem: Sistem Shkėrdhatė, Spitale Shkėrdhatė, Shkolla Shkėrdhatė, Shtet Shkėrdhatė! Ariel 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.894 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona 50 Krimet Mė Tė Rėnda Nė Shqipėri, Nga Viti 1990 Deri Mė Sot kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 876 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Makinat, S’Ka Kolaudim Pa Paguar Siguracionin kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.085 Lexime
Postime tė reja Ikona Shqipėria Merr Statusin E Vendit Kandidat Ne Be
Panorama
kavajoti 
 • 25 Pėrgjigje
 • 6.659 Lexime
Ska Vleresime SONDAZH:    Ikona A Jeni Pro Hapjes Sė Dosjeve Nė Shqipėri Si Nė Cdo Vend Tė Europės Lindore? kavajoti 
 • 13 Pėrgjigje
 • 3.474 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Zbulohet Raporti Sekret I Qeverisė Pėr Ēėshtjen Ēame: Prona Vetėm Pėr Ortodoksėt kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 874 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Peticion I Akip Kunder Pranimit Te Armeve Kimike Te Sirise Ne Shqiperi Ariel 
 • 6 Pėrgjigje
 • 2.053 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Deklaratė Surprizė E Gjeorgjievskit: Maqedonas, Mėsoni Shqip, S’Keni Rrugė Tjetėr! Ariel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.215 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Firmosni Peticionin Qe Google Te Ndryshoje Logon Per 100 Vjetorin Ariel 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.557 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gėzuar Ditėlindjen! Gazeta Panorama kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.372 Lexime
Postime tė reja Ikona KOSOVA dhe shpallja e PAVARSISE ultimo 
 • 19 Pėrgjigje
 • 12.356 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ndeshja Zvicer-Shqiperi Dhe Patriotizmi ?
teme aktuale
Ariel 
 • 5 Pėrgjigje
 • 2.319 Lexime
 • 10 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri