Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: SPORTI SHQIPTAR - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 10 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
SPORTI SHQIPTAR(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona 80 Vjet Tė Kampionatit Shqiptar Tė Atletikės Sė Lehtė: 1929-2009 venaliu 
 • 3 Pėrgjigje
 • 5.187 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Stadiumi "Qemal Stafa"
Historia
venaliu 
 • 6 Pėrgjigje
 • 7.563 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona HISTORIA E FUTBOLLIT SHQIPTAR venaliu 
 • 9 Pėrgjigje
 • 8.972 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Rrjedhė E Turbullt Nga: Ahmet Shqarri
ballkanweb
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.585 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kampionati Kategorisė Superiore Sezoni 2012-2013 kavajoti 
 • 5 Pėrgjigje
 • 1.683 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Nga E Shtuna E Tutje, Teste Antidopingu Edhe Pėr Futbollin.
PanoramaSport
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.128 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona “Tirana Shiti Ndeshjen Nė Baste”
PanoramaSport
kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.920 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Rregullat E Uefa, Kriza Financiare Lė “Peng” Regjistrimin E Klubeve
Gazeta Sot
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.050 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kampionati, Kalendari I Kategorisë Superiore 2012-2013
Panorama Sport
kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 2.006 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona ‘Superiorja’ Me 12 Skuadra.vetėm 5 Lojtarė Tė Huaj
Panorama
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.015 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Bashkim Muhedini, Portieri Qė 26 Vjeē Ia “Hoqėn” Dorezat
sportekspres
kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 2.721 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Mali I Zi - Shqipėri Tivarė (Topolicė)
Kombetarja e femrave
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.259 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Klasifikimi/ Shqipėria Mbetet Nė Vend Tė 84 Nė Fifa
Gazeta sot
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 988 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Java E 17 Ne Superlige sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.146 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Stadiumi Kombėtar, Fifa Takim Me Fshf- Nė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.245 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Stadiumet Shqiptare, Tė Gjithė Jashtė Standardeve kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.194 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Rikthehet Dhuna Ne Futbollin Shqiptar....... kavajoti 
 • 8 Pėrgjigje
 • 2.704 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Altin Rraklli: E Ardhmja Ėshtė Futbolli I Femrave kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.128 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Elis Guri, Nje Kampion Bote Me Brenge Ne Zemer sabah 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.684 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Altin Rraklli: Shqipėria Plot Me Talente, Por Duhet Infrastrukturė kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.290 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kushta: Futbolli Nė Krizė, Pasi Marangozė E Kovaēė Po Marrin Licensa Trajnerėsh kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 969 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Bejkush Birēe: Pa Infrastrukturė, Futbolli Ynė S’Ka Tė Ardhme kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.042 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Fitore Me 11-Metersh?! kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.986 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kuzhe Publikon Listėn E Miqėsore Shqipėri- Mali I Zi sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.006 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kupat E Europes.eliminohen Ekipet Shqiptare sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.115 Lexime
 • 10 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri