Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Komuniteti orthodhoks - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
Komuniteti orthodhoks(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Dėbohet At Nikoll Marku Nga Ceremonia kavajoti 
 • 7 Pėrgjigje
 • 2.809 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona 42 Klerikė Ortodoksė Kundėr Censusit Dhe Ak: Janullatos Nuk Ka Frikė Nga Vdekja Ariel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.186 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ja Edhe Votimi "unanim" Per Janullatosin Ne 1992 Ariel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 905 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Krishtlindjen, 2012
bekime ne familjet tuaja!
violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 987 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Diten E Shenjte
urim
violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.094 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pėrurohet Katedralja E Tiranės ‘Ngjallja E Krishtit’
Panorama
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 674 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Dhjata E Re Ne Shqip albi71 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.792 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona At Nikolla Marku. Pashkėt Do Ēlirojnė Kishėn Nga Uzurpatorėt Grekė sabah 
 • 6 Pėrgjigje
 • 1.591 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Komuniteti Arumuno-Vlleh Krijon Parti Politike kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.202 Lexime
Postime tė reja Ikona Te Krishteret Duhet Ta Dine
hapni syte,hapni mendjen
violinavogel 
 • 10 Pėrgjigje
 • 2.435 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pse Duhet Larguar Janullatusi Nga Shqipėria
At Nikolla Marku
kavajoti 
 • 5 Pėrgjigje
 • 1.327 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Inkurajim
shiko Jezusin
violinavogel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 839 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Per ēdo Gje Ka Nje Kohe Te Caktuar Nga Perendia violinavogel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.016 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Pashken!festojme Krishti Eshte I Gjalle violinavogel 
 • 4 Pėrgjigje
 • 2.145 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Arti Ikonografik Shqiptar Dhe Kodiket albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 3.593 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Pashket! pocerina 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.793 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Prodhimi I Greqizimit albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.149 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Vjen Pėr Herė Tė Parė Nė Shqipėri, Papa Dhe Patriarku I Aleksandrisė albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.021 Lexime
Postime tė reja Ikona Nje Kishe Jo Fort Ortodokse kavajoti 
 • 13 Pėrgjigje
 • 7.475 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Roli I Kishės Ortodokse Serbe Gjatė Historisė Nė Ballkan albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.060 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Gezuar Pashket KONTI 
 • 14 Pėrgjigje
 • 6.682 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Videot E Karnevaleve Te Kavajes KONTI 
 • 2 Pėrgjigje
 • 2.850 Lexime
Postime tė reja Ikona Ndertimi I Kishes Se Re Ortodokse Ne Tirane I krishteri 
 • 19 Pėrgjigje
 • 11.889 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Dhjetė Mijė Pelegrinė Pėr Lindjen E Shėn Ndout kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.528 Lexime
Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri