Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Komuniteti katolik - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
Komuniteti katolik(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja Ikona Papa Bekon Shqipėrinė! 300 Mijė Besimtarė Nė Shesh kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 948 Lexime
Postime tė reja Ikona Karrnevale 2014 Shqiperi. kavajoti 
 • 22 Pėrgjigje
 • 3.396 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Triniteti
Mbi trinin e Shenjt
dibran 
 • 5 Pėrgjigje
 • 1.616 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gezuar Pashken!
urime
violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.124 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kisha Ndre Mjedes Rikonstruktohet
prishtinapress
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.047 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Mijėra Pelegrinė Nė Kishėn E Shėn Ndoit
ballkanweb
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 902 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shen Jozefi
festa e babait
violinavogel 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.352 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona 100-vjetori I Lindjes Sė Nėnė Terezės venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.691 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kleri Katolik Dhe Abuzimet Mbi Te Miturit venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.235 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Zotėrinjtė E Vatikanit/pushteti I Papėve venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.242 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Vellezer Ne Krishtin Jezus
lutje per njeri tjetrin duke then ne fund AMEN
vilanjaksi 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.415 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Te Hidhen Ne Gjyqe Prifterinjte Katolike albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.245 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Filloni Ditarizohuni, Papa U Thotė Priftėrinjve albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.059 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Stigmatat, Plagė Tė Shenjta Apo Legjenda? venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.042 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona 40 Martiret Shqiptare Funerali I Gegnishtes Lufta Ndaj Klerit Shqiptar albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.722 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Nėnė Tereza, Nderim Nė Gjashtė Vjetorin E Lumturimit venaliu 
 • 5 Pėrgjigje
 • 2.670 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Krishterimi Ne Shqiperi albi71 
 • 5 Pėrgjigje
 • 3.533 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Eva, Peshkopia Lesbike, Qė Po Bėn Skandal
Komuniteti Protestant
venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.520 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Urim Per Santa Pasqua pocerina 
 • 4 Pėrgjigje
 • 2.996 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Persekutimi I Kishės Katolike Nė Shqipni,1944-1990 venaliu 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.578 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Letrat E Panjohura Tė Nėnė Terezės Dhe Zanafilla E Karizmės Sė Saj venaliu 
 • 2 Pėrgjigje
 • 2.109 Lexime
Postime tė reja Ikona Busti Nene Terezes elton 
 • 13 Pėrgjigje
 • 9.220 Lexime
Postime tė reja Ikona Gezuar Krishtelindjet kavajoti 
 • 13 Pėrgjigje
 • 8.315 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Jezusi Beqar Apo I Martuar? KONTI 
 • 41 Pėrgjigje
 • 17.793 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Katoliket Festojne Eukaristine kavajoti 
 • 5 Pėrgjigje
 • 3.934 Lexime
 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri