Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: HISTORIA, TRADITA HISTORIKE,KULTURORE, FETARE,KUJTIME TE BASHKEQYTETAREVE - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

HISTORIA, TRADITA HISTORIKE,KULTURORE, FETARE,KUJTIME TE BASHKEQYTETAREVE Nėnforume

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

HISTORIA QYTETIT DHE E KRAHINAVE PERRETH

Historia qytetit dhe e krahinave perreth

 • 12 Discussioni
 • 209 Pėrgjigje
Forum non letto

KOMUNITETET FETARE ,ORGANIZATA HUMANITARE

Komunitetet fetare, organizata humanitare

 • 9 Discussioni
 • 42 Pėrgjigje

 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
HISTORIA, TRADITA HISTORIKE,KULTURORE, FETARE,KUJTIME TE BASHKEQYTETAREVE(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Familjet Me Te Vjetra Ne Kavaje
familjet me te vjetra ne kavaje
1983 
 • 56 Pėrgjigje
 • 31.884 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Fjale te urta kavajase * - - - - venaliu 
 • 27 Pėrgjigje
 • 13.925 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona 25/26 Mars 1990 - Revolta E Pare Antikomuniste Ne Shqiperi (kavaje) venaliu 
 • 2 Pėrgjigje
 • 5.080 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona 28 Janar 1990/28 Janar 2010 - 20vjetori I Aksionit Te Pare Politik Antikomunist Ne Shqiperi venaliu 
 • 3 Pėrgjigje
 • 2.737 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona 26 Marsi 1990 - Ode Per Qytetin E Lindjes * * * * *
Gezim Ēelhyka
venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 3.780 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Disa te dhena per Egjyptjanet ne Shqiperi dhe Kavaje venaliu 
 • 4 Pėrgjigje
 • 6.988 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Hebrejte Ne Kavaje
BUJARIA E BANOREVE TE KAVAJES GJATE LUFTES SE II BOTERORE E ME PAS
venaliu1 
 • 10 Pėrgjigje
 • 8.942 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Leter Anonime Ne Kohen E Komunizmit..... kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 2.057 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gjenerali Qė “Pushtoi Njė Plazh”
Plazhi i Gjeneralit Kavaje
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 911 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Nje Student Kavajas Ne Sorbone (Paris)
...nen shenjen e nostalgjise dhe paralelizmit historik
venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.720 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Kavaja , Zemra E Demokracise Shqiptare.
AUTORI : REXHEP RRUGEJA
kavajoti 
 • 74 Pėrgjigje
 • 18.607 Lexime
Postime tė reja Ikona 26 Marsi 1990: Vullkani Qė Tronditi Komunizmin Nė Shqipėri
Nga: Profesor Neki Babamusta, Londėr
kavajoti 
 • 9 Pėrgjigje
 • 2.179 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Haxhi Xhaferr Shkodra, Besimtari I Parė Nė Shqipėri Qė Veshi Uniformėn E Islamit
Nga: Neki Babamusta, Londėr
kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.656 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Qelia Nr. 31
Nga: Prof. Neki Babamusta
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.353 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Operacioni I Floririt
Nga: Prof. Neki Babamusta
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.399 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona E Bija E Eqerem Bej Vlorės Nga Sarajet Dhe Shėrbėtorėt, Nė Artistiken E Kavajės
Gazeta Panorama
kavajoti 
 • 5 Pėrgjigje
 • 1.523 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kanali I Vdekjes
Nga Prof. Neki Babamusta
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.068 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Dr. Ethem Cara I Dua Femijet E Mi , Por Mė Shumė Dua Atdheun!
Nga: Prof. Neki Babamusta, Londėr
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.276 Lexime
Postime tė reja Ikona Haxhi Qamili - Njė Pugaēov Apo Njė Halldup Shollvaregjerė?
Nga: Prof. Neki Babamusta
kavajoti 
 • 9 Pėrgjigje
 • 2.910 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Predha Mbi Qytetin E Artė
Nga: Prof. Neki Babamusta
kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.438 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Familja “Babani” Kalvar I Patriotizmit Shqiptar
Nga: Prof. Neki Babamusta, Londėr
kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.328 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Lufta Heroike E Vlorės (Qershor 1920)
Vullnetarėt e Kavajės pranė vėllezėrve vlonjatė
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.259 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Fehmi Sinella, Pėrballė Me Vdekjen Pėr Gjuhėn E Bukur Shqipe!
Nga: Prof. Neki Babamusta Londėr
kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.561 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavaja Nderon Kombin: Vizita E Ambasadorit Raillson kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 945 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavaja Bujare I Strehoi Me Pėrzemėrsi Tė Pėrnjdekurit Nga Luftrat Dhe Hallet E Jetės
Nga Profesor Neki Babamusta
kavajoti 
 • 8 Pėrgjigje
 • 3.383 Lexime
 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri