Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: NENPREFEKTURA KAVAJE POLITIKA EKONOMIA TURIZMI LAJME TE NDRYSHME - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

NENPREFEKTURA KAVAJE POLITIKA EKONOMIA TURIZMI LAJME TE NDRYSHME Nėnforume

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

BASHKIA ,RRETHI

Bashkia, Rrethi - administrimi, vendimet, editoriale,lajme

 • 63 Discussioni
 • 396 Pėrgjigje
Forum non letto

POLITIKE

Politike: figurat politike, lajme, diskutime

 • 71 Discussioni
 • 394 Pėrgjigje
Forum non letto

EKONOMI/TURIZEM

Ekonomi/Turizem - lajme nga Kavaja dhe krahinat perreth

 • 155 Discussioni
 • 211 Pėrgjigje

 • 10 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
NENPREFEKTURA KAVAJE POLITIKA EKONOMIA TURIZMI LAJME TE NDRYSHME(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Projekti Genusus Kavaje genusus 
 • 85 Pėrgjigje
 • 13.910 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona PARASHIKIMET E MOTIT, KAVAJE venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 3.472 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Falsifikuan Dokumentet Pėr 80 Ha Tokė Nė Bregdet, Nė Gjyq Ish-Kryekomunari I Gosės, Ish-Kreu I Hipotekės Dhe Disa Ish-Zyrtarė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 474 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Vidhnin Me Dhunė Pushuesit Kosovarė Nė Kavajė, Pranga Dy Tė Rinjve kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 844 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shpallet I Pafajshėm Gjyqtari Osman Aliu kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 566 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Asgjėsohen 6500 Bimė Narkotike, Nė Kėrkim Kultivuesit kavajoti 
 • 7 Pėrgjigje
 • 1.157 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pas Ramës Edhe Veliaj Pi Kafe Me Elvis Roshin
Lapsi.al
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 494 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pėrjashtohet Nga Policia Ish-Shefi I Komisariatit Tė Policisė Sė Kavajės kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 552 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Arrestohen 3 Persona, Morėn Peng 15-Vjeēarin Pėr 60 Mijė Lekė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 611 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Sali Berisha:banda E Roshit Vrau Njeriun Që Rrahu Shullazin kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 704 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Djali Plagos Me Thike Babanė Dhe Kushėririn 16-Vjeēar kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 898 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Shpėtuan Fėmijėn E Tyre, Mbytet Nėna Dhe Babai Nė Plazhin E Qerretit kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.477 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Ekzekutohet Me Armė Zjarri 27-Vjeēari. Policia: Pista Kryesore, Hakmarrja kavajoti 
 • 5 Pėrgjigje
 • 1.978 Lexime
Postime tė reja Ikona Kavaje ,15 Korrik 2014 E Mbyti Shiu....! kavajoti 
 • 9 Pėrgjigje
 • 2.331 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Kavajė, Makina Pėrfundon Nė Kanal, Plagosen Tre Persona kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.209 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Grabitet Me Armė Pika E Karburantit kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.669 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Arrestohen Dy Persona, Dyshohen Pėr Falsifikim Parash kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.080 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Cikallesh, Kavajė, Arrestohen 2 Persona, Akuzohen Pėr Kultivim Lėndėsh Narkotike kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.641 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Nuk Ndaluan Nė Postobllok Policia I Arreston Pėr Armėmbajtje kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 923 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Apeli, Nehat Kulla Mbetet Nė Burg Pėr 20 Vjet venaliu 
 • 8 Pėrgjigje
 • 6.525 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė,kėrkohej Nga Interpoli Pėr Vrasje, Arrestohet Nė Dalje Tė Xhamisė 38-Vjeēari kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.011 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Posedonte Njė Arsenal Armėsh, Arrestohet 41-Vjeēari kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 899 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė Ushtronin Prostitucionin Nė Njė Lokal, Kapen 3 Vajza, Pronari Dhe Njė Klient kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.111 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Qėlloi Me Armė Ndaj Policisė Nė Kavajė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 915 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Kavajė, Prokuroria Kėrkon Burg Pėrjetė Pėr Ardian Tragėn kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.826 Lexime
 • 10 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri