Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: KAVAJA LIBER I HAPUR-PERSHTYPJE, DISKUTIME, MENDIME - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 6 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
KAVAJA LIBER I HAPUR-PERSHTYPJE, DISKUTIME, MENDIME(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Levizje Rinore Ne Kavaje!
teme serioze, ju lutem permbahuni temes
kavajoti 
 • 83 Pėrgjigje
 • 40.316 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Deputet e Kavajes-"Heshtja ėshtė e artė",
...kur nuk ke se ēfarė tė thuash (?!)
venaliu 
 • 55 Pėrgjigje
 • 22.192 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona SENSIBILIZIMI I NJERZEVE Per bregdetin E GOLEmit kavajoti 
 • 30 Pėrgjigje
 • 18.926 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Pershtypje Nga Kavaja
pershtypjet dhe mbresat qe ju ka lene kavaja
shadow 
 • 67 Pėrgjigje
 • 25.794 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Organet E Informacionit
radio/tv/gazeta-roli i tyre ne jeten e qyteti
venaliu1 
 • 17 Pėrgjigje
 • 12.122 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Kavaje Mbani Qytetin Te Paster
Spot sensibilizues. 2ATV
kavajoti 
 • 7 Pėrgjigje
 • 2.461 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Spitali I Ri I Kavajes...
...me se fundi do te ndertohet???
kavajoti 
 • 42 Pėrgjigje
 • 22.505 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Kavaje 2006, Viti "0" I Prefektures
Vit i aspiratave qytetare dhjetravjeēare
venaliu1 
 • 51 Pėrgjigje
 • 13.855 Lexime
Ska Vleresime KRYETEME:   Ikona Skedarė Zgjedhje Per Kryetarin E Pd Ne Kavaje * - - - -
sondazh
bledis 
 • 79 Pėrgjigje
 • 33.473 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Kavaja: Vatra E Demokracise * * * * * Sk_Besa 
 • 54 Pėrgjigje
 • 28.269 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona 1700 Hektarė Tokė Me Koncesion Nė Karpen Tė Kavajės kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.025 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Arrestohet Kryebashkiaku I Kavajės Elvis Rroshi kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 714 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ish Zėdhėnėsja E Pd : Mos Paragjykoni Kavajasit.po Luftojnė Pėr Bukėn E Gojės kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 834 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona A Do E Ngreje Serish Koken Lart Kavaja? kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 701 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shoferi Na Kavaja , Pa Siguracion Tė Rregullt, Polici E “Fal” Pasi Merr 10-Mijė Lekėshet kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 593 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shokėt I Bėjnė Njė Lojė Vajzės Nė Orė Tė Mėsimit Ne Kavaje, Por I Rrezikojnė Jetėn (+18) kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 665 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gjykata E Kavajės, Vetėm Me Njė Kryetar Dhe Njė Gjyqtar
Nga Gazeta Shqip
kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 865 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Kavajė Arrestohen 3 Ish-Zyrtarė Tė Komisionit Tė Ndarjes Sė Tokave kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.208 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Familja Uzuni: Nėn Persekutim Nga Dy Sistemet kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 588 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pezullohet Drejtori I Policisė Sė Kavajės, Emėrohet Meshini kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 750 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Kavajė, Shembet Monumenti I ‘Dy Gishtave’. Pd: Rama Sapo 'ndezi Fitilat' E Njė Revolte Popullore kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 4.250 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Agim Hushi: Mė Pėrjashtuan Nga Opera Se Isha Rivali I Berishės kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 888 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė,banorėt E Malit Tė Robit Nė Protestė ,bllokojne Rrugėn kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 880 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė 5 Propozimet Dhe Hartat, Ja Si Ndahet Shqipėria kavajoti 
 • 14 Pėrgjigje
 • 3.353 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė 70-Vjeēari Kavajas Me Protestė Kėrkon Pensionin Nė Itali kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.256 Lexime
 • 6 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri