Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: KAVAJart - ARTI DHE KULTURA NE KAVAJE - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

KAVAJart - ARTI DHE KULTURA NE KAVAJE Nėnforume

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

ARKEOLOGJIA/ARKITEKTURA

Arkeologjia, kultura nder vite, monumente kulture, objekte arkitekturore me vlere

 • 8 Discussioni
 • 94 Pėrgjigje
Forum non letto

KRIJIMTARIA E ARTISTEVE KAVAJAS

Krijimtaria e artisteve kavajas

 • 47 Discussioni
 • 583 Pėrgjigje
Forum non letto

KRIJIME TE ANETAREVE TE FORUMIT

Krijime te antareve te forumit

 • 75 Discussioni
 • 479 Pėrgjigje
Forum non letto

QENDRA KULTURORE "A. MOISIU"

aktivitete kulturore, artistike...

 • 8 Discussioni
 • 62 Pėrgjigje

 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
KAVAJart - ARTI DHE KULTURA NE KAVAJE(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Shoqata Kulturore Artistike "besa" Kavaje kavajoti 
 • 8 Pėrgjigje
 • 2.440 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Kavaje , Oxhaku Si Minare, Metafora E Tranzicionit...
...Ish fabrika e "salces" ne Kavaje
venaliu 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.810 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Arsimi ne Kavaje venaliu 
 • 48 Pėrgjigje
 • 41.590 Lexime
Postime tė reja Ikona Videoklipe Te Kengetareve Kavajas. kavajoti 
 • 36 Pėrgjigje
 • 11.058 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Z.ibrahim Roci Koreograf Mbret I Skenes kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 2.041 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Pėrjashtohet Njė Vepėr Arti Pėr Shkak Tė Minaresė kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.401 Lexime
Postime tė reja Ikona Erjeta Kici : "per Familjen Do Te Rinunēoja Gjithēka, Edhe Karrieren " ! kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 2.818 Lexime
Postime tė reja Ikona Kinemaja Ne Kavaje. kavaja-rrem-stamolli 
 • 24 Pėrgjigje
 • 5.760 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kalaja E Bashtovės Nė Kavajė ,miss Shqipėria, Nata Finale
Panorama
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.112 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Nė Kavajė, Manifestim Ballkanik Nė Automobilizėm * * * * *
sportekspres
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.099 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Koncert Simfinik. Dirigjent Altin Buli
WEDDINGARTPRO
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.004 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė KAVAJAS QE PO KAN TANI SUKSES NEPER BOTE mondi 
 • 22 Pėrgjigje
 • 14.490 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavaje ,tinka Kurti Dama Plakė Dhe Luftar Paja Inspektor I Policisė
Gazeta Sot
kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.543 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pasioni I Fshehur I Parashqevi Simakut kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.041 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavaje ,ansambli I Kengeve Dhe Valleve Ēon Folklorin Ne Kavajė kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 2.361 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pallati I Kultures Kavaljon Kavaje
Aktivitete , shfaqje ,njoftime etj etj
kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 2.097 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Art Bashkėkohor Nė Kalanė E Bashtovės venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.898 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavaja Ne Karnevalet E Korēes venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.467 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Grupi I Kavajes NĖ Fest Folkun Devoll 2008 venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.464 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavaja cel siparin e Festivalit Folklorik Tipologjik venaliu 
 • 5 Pėrgjigje
 • 5.178 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Merita Sokoli venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.935 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ke Dyqani, Ke Xhamia...
Origjina e nje kenge
venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 3.923 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė 72 vjet me pare nderoi jete aktori i madh Aleksander Moisiu venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 3.859 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ushtar Kavaja ! KONTI 
 • 1 Pėrgjigje
 • 3.379 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shkrimtaret Udhetojne Neper Shqiperi kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 4.137 Lexime
 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri