Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: KAVajka - FIGURA TE SHQUARA PATRIOTIKE, QYTETARE NDERI - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

KAVajka - FIGURA TE SHQUARA PATRIOTIKE, QYTETARE NDERI Nėnforume

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

FIGURA TE SHQUARA PATRIOTIKE

Figura te shquara patriotike kavajase

 • 24 Discussioni
 • 24 Pėrgjigje
Forum non letto

QYTETARE NDERI

Qytetare nderi

 • 16 Discussioni
 • 13 Pėrgjigje

 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
KAVajka - FIGURA TE SHQUARA PATRIOTIKE, QYTETARE NDERI(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Indrit Cara KONTI 
 • 41 Pėrgjigje
 • 26.197 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Theodor Kavalioti (kavaljoti) venaliu1 
 • 2 Pėrgjigje
 • 6.195 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Mjeku Kavajas Spiro Prifti, Mjeku Qė Shėroi Me Qindra Pacientė Dhe Nuk Shpėtoi Dot Vetveten
Mjeku kavajas
kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 4.216 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Personalitete Nga Kavaja venaliu1 
 • 2 Pėrgjigje
 • 4.404 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tenori Kavajas Agim Hushi Letėr Britanikut Gove: Sa Pak Dini Pėr Shqiptarėt. Lexoni Durham E Bajron! kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 675 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Ermira Babamusta Nderohet Me Medaljen E Artë Nga Presidenti Obama kavajoti 
 • 11 Pėrgjigje
 • 2.230 Lexime
Postime tė reja Ikona Kush ėshtė Gėzim Peshkėpia
Kavaja lidhje shpirtėrore tė veēanta.
kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 8.442 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Si E Njihni Rom Habilin ?
Rom Habili, Figure Negative?Bandat?
albi71 
 • 20 Pėrgjigje
 • 11.863 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kol Xhumari, Babai I Abetares venaliu 
 • 3 Pėrgjigje
 • 3.246 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Jam Kosovar Pra, Jam Shqiptar
Aqif Averiku (1910 – 1947) gurkėshtjelle nė pavdekėsi
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.042 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Familja “Babani” Kalvar I Patriotizmit Shqiptar
Nga: Prof. Neki Babamusta, Londėr
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.011 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Mėsuesi Patriot Z. Fehmi Sinella
Nga: Prof. Neki Babamusta
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.018 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ibrahim Babamusta (Mėsues I Popullit)
Nga: Neki Babamusta
kavajoti 
 • 5 Pėrgjigje
 • 3.382 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ermira Babamusta, Ph.d. – New York kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 924 Lexime
Postime tė reja Ikona Profesor Neki Babamusta
Biografia
kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 4.064 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Shoqata Atdhetare "ceno Kavaja" dj..italia 
 • 9 Pėrgjigje
 • 7.916 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Rexhep Rrugia venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.645 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ryzhdi Guranjaku venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.924 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavaja Pėrkujton Birin E Saj Nė 15-vjetorin E Rėni
Josif Budo, dėshmori i parė i demokracise
Ariel 
 • 5 Pėrgjigje
 • 4.515 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ish-presidenti Alfred Moisiu Mbush 80 Vjeē, Festė Me Bashkėpunėtorėt E Krerėt E Shtetit venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.505 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ermir Dobjani
Avokati i Popullit tregon pėr jetėn e tij profesionale dhe atė persona
venaliu 
 • 1 Pėrgjigje
 • 4.354 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Bledar Kazia
Shpikėsi kavajas ēudit botėn sėrish
venaliu 
 • 1 Pėrgjigje
 • 3.961 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Shoqata Atdhetare "iliria"
Xhaferr Tari
venaliu 
 • 4 Pėrgjigje
 • 3.330 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Mehmet Alltuni venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.065 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Maliqati, monument i levizjes patriotike venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.438 Lexime
 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri