Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: HISTORIA E KLUBIT - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
HISTORIA E KLUBIT(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Besa, Kualifkimi I Madh Nė Kohėn E Tollonit.
Na ishte njehere K.S.BESA KAVAJE
kavajoti 
 • 18 Pėrgjigje
 • 2.691 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona FUTBOLLISTE TE SHQUAR
MJESHTRA SPORTI, "MERCENARE", ETJ...
venaliu 
 • 8 Pėrgjigje
 • 7.262 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė FUSHAT E FUTBOLLIT
HISTORIA
venaliu 
 • 27 Pėrgjigje
 • 16.733 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė HISTORIA E FUTBOLLIT KAVAJAS
...KLUBI SPORTIV "BESA"
venaliu 
 • 11 Pėrgjigje
 • 11.798 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė ORGANIGRAMA 2007-2008 venaliu 
 • 6 Pėrgjigje
 • 4.657 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Rreth futbollit kavajas
futbolliste, kujtime...
Sk_Besa 
 • 18 Pėrgjigje
 • 9.773 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona DREJTUES TE KLUBIT, GJYGJTARE KAVAJAS, ETJ...
...KURIOZITETE
venaliu 
 • 5 Pėrgjigje
 • 5.353 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė KAVAJA QYTET I PORTIEREVE venaliu 
 • 6 Pėrgjigje
 • 7.832 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shyqyri Qerolli "krenaria E Qytetit Te Kavajes", Ish-Futbollisti I Shquar I Viteve 1967-1980 * * * * - kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 926 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Altin Raklli Arritjet Dhe Pengjet E Mia Me Kombėtaren
Gazeta Shekulli
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.162 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė QEMAL VOGLI, PORTIERI I FAMSHEM venaliu 
 • 1 Pėrgjigje
 • 5.870 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Ks-Besa Funs Club
shoqata virtuale e tifozave te beses
venaliu1 
 • 25 Pėrgjigje
 • 15.191 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Grimca Te Hershme...demokracie venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.309 Lexime
Postime tė reja Ikona Futbolliste Te Harruar Te Kavajes! kavajoti 
 • 19 Pėrgjigje
 • 9.806 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Homazh Pėr Mjeshtrin Xhavit Daiu venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.109 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Besa Ne Kupen Ballkanike euriloco 
 • 2 Pėrgjigje
 • 2.143 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Qamil Teliti venaliu 
 • 2 Pėrgjigje
 • 3.607 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Futbolli Kavajes Dhe Talentet E Saj! * * * * * kavajoti 
 • 8 Pėrgjigje
 • 5.223 Lexime
Postime tė reja Ikona POEZI PER BESEN
historia e Beses ne vargje
venaliu 
 • 34 Pėrgjigje
 • 19.865 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė KAVAJA, FIDANISHTJA E FUTBOLLIT
ISMET BELLOVA PER FUTBOLLIN KAVAJAS
venaliu 
 • 8 Pėrgjigje
 • 6.243 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Futbollisti Kavajas Me I Suksesshem Nder Vite.
futbollisti me i suksesshem i Ks Besa
kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 4.084 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė ...kane Thene Per "besen"
TIFOZA V.I.P. DHE JO.
venaliu1 
 • 29 Pėrgjigje
 • 15.043 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Besa Dhe Miqte E Saj! KONTI 
 • 13 Pėrgjigje
 • 7.201 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Na Thoni Disa Emra Te Lojtareve Kavajas Gjat Gjito
na thoni emrat e lojtareve te beses
1983 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.097 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Stemat e Beses nder vite Sk_Besa 
 • 3 Pėrgjigje
 • 3.371 Lexime
Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri