Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: POLITIKA SHQIPTARE - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 18 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
POLITIKA SHQIPTARE(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja Ikona Deputeti I Ps, Cara: S’Kemi Rrugė Tjetėr, Tė Bėhemi Gati Pėr Zgjedhje Tė Parakohshme kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 601 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona President Nga Populli kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 435 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Fatos Nano Nė 25-Vjetorin E Ps: Tė Ndalim Rilindjen Qė Tė Shtrijė Vdekjen Mbi Gjithēka kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 298 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Prokurori Shqiptaro-Amerikan, Gjon Juncaj Do Tė Asistojė Hetimet E Zyrtarėve Tė Lartė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 446 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Parid Cara “Pro” Ndokės”: Tė Jam Afėr Vėlla, Do Dalėsh Me Kokėn Lart! kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 443 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pd: Z.rama, Sa Herė Ėshtė Dėnuar Pėr Drogė, Krahu Juaj I Djathtė Nė Kavajė? kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.250 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Britania Do Tė Mbėshtesė Shqipėrinė Pėr Marrjen E Statusit Kandidat kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.009 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Veprimet E Zyrtarėve Shqiptarė Kanė Tone Tė Rehabilitimit Tė Hoxhės kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 2.145 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Lulzim Basha Takon Sot Demokratėt Nė Tropojė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.014 Lexime
Postime tė reja Ikona Berisha Fton Qytetarėt: Protesta Masive, Ndryshe Rama Nuk Ndalet. Vendi, Nė Njė Moment Kritik kavajoti 
 • 9 Pėrgjigje
 • 3.072 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ngjela: Rama Tė Ikė Nė Janar, Nėse S’Rregullon Marrėdhėniet Me Shba kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.049 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pd Feston 23-Vjetorin, Basha: Berisha, Lider Historik. kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.427 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Frd Prezanton Programin Politik Ariel 
 • 8 Pėrgjigje
 • 2.881 Lexime
Ska Vleresime SONDAZH:    Ikona Mini Sondazh - Qershor 2013
Zgjedhjet
Ariel 
 • 6 Pėrgjigje
 • 2.493 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Listat Per Deputet Per Qarkun E Tiranes
Perfshihet Kavaja
Ariel 
 • 3 Pėrgjigje
 • 2.134 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pakti Berisha-Rama-Meta Dhe Nevoja E Alternativave Politike Ariel 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.735 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ps Fton Zyrtarisht Lsi-Nė Ariel 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.794 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Intervistė Ekskluzive Ne Radio Zerin E Mitrovices Me Prof.hisni Ismaili
Intervistė Ekskluzive Ne Radio Zerin E Mitrovices Me Prof.Hisni Ismail
Lek 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.340 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kreshnik Spahiu Ne New York University
Video
Ariel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.360 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Berisha: Jemi Tė Tretėt Nė Botė
Cudia e Radhes ...
Ariel 
 • 3 Pėrgjigje
 • 2.266 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Topi Sfidon Berishėn, Frd Zbret Nė Kavajė: Ky Qytet Ėshtė Harruar E Abuzuar Nga Politika Ariel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.202 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona "direkt Nga Ramiz Alia..." Ariel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.418 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ak: Shqipėria Nuk Bėhet Nėse Nuk Arrestohet Berisha. Policia, Arrestime Politike Ndaj Aktivistėve Tanė Ariel 
 • 4 Pėrgjigje
 • 2.162 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kreshnik Spahiu Nė “Top Story” Ariel 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.963 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pd Nxjerr Sėrish Bogdanin: Fajin Pėr Korrupsionin E Ka Topi Dhe Spahiu. Ky Raport Nuk E Njollos Qeverinė Ariel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.226 Lexime
 • 18 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri