Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: STATISTIKAT KLASIFIKIMI - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Faqja 1 prej 1
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
STATISTIKAT KLASIFIKIMI(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė SUKSESET E BESES
BESA NE KUPA TE NDRYSHME
venaliu 
  • 5 Pėrgjigje
  • 5.419 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Klasifikimi 2012-2013 kavajoti 
  • 2 Pėrgjigje
  • 1.644 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Klasifikimi 2011-2012 kavajoti 
  • 4 Pėrgjigje
  • 1.902 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Klasifikimi 2007-2008
Superliga shqiptare e Futbollit
venaliu1 
  • 13 Pėrgjigje
  • 9.046 Lexime
Faqja 1 prej 1
  • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri