Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: INFORMATIKA DHE TEKNOLLOGJIA - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 9 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
INFORMATIKA DHE TEKNOLLOGJIA(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Tricks ,te Fshehta Sugjerime Lajme Nga Informatika.
windows linux image tricks game free torrent rapidshare
kavajoti 
 • 58 Pėrgjigje
 • 26.105 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Antiviruse Firewalls Antispyware Antimalware Update Scanonline. kavajoti 
 • 6 Pėrgjigje
 • 7.801 Lexime
Ska Vleresime KRYETEME:   Ikona Cfare Sistemi Operativ Perdorni!
Cfare sistemi operativ perdorni!!!
kavajoti 
 • 55 Pėrgjigje
 • 14.983 Lexime
Ska Vleresime KRYETEME:   Ikona Browser! kavajoti 
 • 28 Pėrgjigje
 • 9.850 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Si Te Trasferojme Kontaktet E Rubrikes Nga Nokia(Ose Cel Te Tjere) Tek Iphone kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.211 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Cfare Linje Interneti Perdorni ? kavajoti 
 • 52 Pėrgjigje
 • 15.733 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Recensione Programesh kavajoti 
 • 79 Pėrgjigje
 • 25.274 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė ADSL NE KAVAJE Ariel 
 • 44 Pėrgjigje
 • 14.385 Lexime
Postime tė reja Ikona Keshillo Nje Webfaqe Interesante Qe Keni Pare Ne Internet! * - - - - kavajoti 
 • 59 Pėrgjigje
 • 16.513 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Si Ka Ndryshuar Teknollogjia Ne Vite. kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 856 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Se Shpejti Ne Treg Samsung Galaxy S5 kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 845 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Windows Phone Dhe Ios Vazhdojnė Pėrhapjen, Ndėrsa Android Tkurret Nė Europė Ariel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 769 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Si Te Krijojme Server Cloud Personal ultimo 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.143 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Samsung Ironizon Iphone 5 Ariel 
 • 5 Pėrgjigje
 • 1.690 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Google.com 14 Vjet Mė Parė Krijohej Gjigandi I Kėrkimit kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 977 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Facebook , Tricks ,te Fshehta Sugjerime Lajme kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.496 Lexime
Postime tė reja Ikona Tutoriale Nga Informatika
Tutoriale Nga Informatika
ORSO 
 • 43 Pėrgjigje
 • 21.706 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Apple Detyrohet T’I Bėjė Reklamė Samsungut Ariel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.060 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona 10 Programet Mė Tė Papėlqyer Tė Tė Gjitha Kohėrave! kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.429 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Win8 Consumer Preview kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.760 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Website Modifikim Fotosh kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 3.392 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Samsung Rugby Smart, Telefoni I Lire Android kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.652 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Si Tė Shohėsh Kush Ju Heq Nga Lista E “Miqve” Nė Facebook
r.b/NOA
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.059 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Hakersat Publikojnė Bisedėn Mes Fbi E Scotland Yard Ariel 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.303 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Iphone Apo Galaxy albi71 
 • 5 Pėrgjigje
 • 1.569 Lexime
 • 9 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri