Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: INFORMATIKA DHE TEKNOLLOGJIA - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 9 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
INFORMATIKA DHE TEKNOLLOGJIA(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja Ikona Fbi Do Te Kontrolloje,monitoroje Facebook E Twitter kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 579 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tastierat Mekanike – A Duhet T’I Pėrdorni? kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 459 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Rrjeti 4G Nė Shqipėri kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 667 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Zezebra, Dėrgoni Skedare Pakufi Dhe Rregulloni Shpejtėsinė E Transferimit kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 563 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Iphone Jailbreaks & Unlocks
Disa informacione per perdoruesit e iPhone
Ariel 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.799 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Caltech Vendos Rekord Ne Shpejtesine E Internetit ,186 Gbps sabah 
 • 1 Pėrgjigje
 • 737 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pyetje Mbi Cookies
Internet explorer, Mozilla
Ariel 
 • 8 Pėrgjigje
 • 1.272 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Microsoft Safety Scanner sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 641 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Programi Qė Zhbėn “Photoshop”-In
tani mund te gjeni fotot e modifikuara
Ariel 
 • 2 Pėrgjigje
 • 839 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Standardizimi I 3D-Sė: albi71 
 • 0 Pėrgjigje
 • 581 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Digitalb ne Satelit ,Frequencat e reja
Per Ju Qe Perdorni , Digitalb .......
KONTI 
 • 6 Pėrgjigje
 • 8.851 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Si Te Regjistrojme Audio Ne Skype.
Mp3 Skype Recorder
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.833 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kėrkoni Pėr “Do A Barrel Roll” Nė Google Dhe Shihni Se Cndhapriodh sabah 
 • 1 Pėrgjigje
 • 485 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Si Te Mbrohemi Nga Viruset Ervin Tafa 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.655 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kina, Krijon Super Kompjuter sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 431 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Si Te Dergojme Skedare (File) Deri E 2 Giga Me Email kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 536 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Programe Gratis Me Liēence kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 756 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Teknologjia E Informacionit Dhe Komunikimit, Shqipėria E 95-A kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 500 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Top-Aplikacionet Pėr Android, Ipad Dhe Iphone sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 412 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Amazon Do Tė Lansojė Tabletin E Saj Tė Ri sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 447 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Google Ka 900,000 Servers! kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 489 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Anonymouse Sulmon Cnaipic
njėsina italiane kundėr krimit nė internet
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 442 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tiranė, Vidhnin Sinjalin Televiziv, 12 Tė Arrestuar kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 561 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Japonezėt Prodhuan Kompjuterin Mė Tė Fuqishėm sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 495 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Microsofti Me Projekt Sekret “wp7” sabah 
 • 0 Pėrgjigje
 • 568 Lexime
 • 9 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri