Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: BASHKIA ,RRETHI - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 3 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
BASHKIA ,RRETHI(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Gjykata E Kavajes * * * * *
faqja informative e gjykates se rrethit, Kavaje
venaliu1 
 • 15 Pėrgjigje
 • 13.578 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Rrethi I Kavajes
INFORMACJONE
venaliu1 
 • 16 Pėrgjigje
 • 11.598 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Rrethi I Kavajes Natyra, Gjelberimi, Bregdeti venaliu 
 • 15 Pėrgjigje
 • 12.499 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Dhoma e Tregtise dhe Industrise Kavaje
Guida e Biznesit dhe Turizmit
venaliu 
 • 47 Pėrgjigje
 • 22.378 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Harta Dixhitale e Kavajes venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 6.105 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Bashkia e Kavajes
INFORMACJONE
venaliu1 
 • 7 Pėrgjigje
 • 8.406 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Numeratori Telefonik i Kavajes
INFORMACJONE
venaliu1 
 • 39 Pėrgjigje
 • 54.391 Lexime
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė Kavajes Kthejani Borxhin!
KENDI I KRITIKAVE, VEZHGIMEVE
venaliu1 
 • 25 Pėrgjigje
 • 12.280 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Rroshi Shpall Fituesin E Tenderit 3 Mln Euro Pėr Pėrroin Nė Qerret
shqiptarja.com
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.143 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona 5 Vitet E Roshit Nė Politikė, Fitorja Nė Kavajė, Historia E Griseldės Dhe Dėnimet Qė Nuk I Kujtohen kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 810 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Rroshi Nė Itali, Nis Procedurat Ligjore Pėr Tė Fituar Pafajėsinė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 451 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Elvis Rroshi Nėn Hetim. Llalla I Kėrkon Kqz-Sė Informacione: Do E Verifikojmė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 518 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Aku Kontrolle Nė Tregun E Rrogozhinės: Kafshėt Theren Jashtė Ēdo Standardi kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 562 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ish Shefi I Rendit Tė Kavajės Rreh Qytetarin, Gjykata E Liron: Video E Pavlefshme! kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 802 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Ndalohen Dy Faturistė, Dyshohet Se Favorizuan Njė Biznes kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 649 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Arrestohet Punonjėsi I Oshee Nė Kavajė, Procedohen Edhe 9 Biznesmenė Pėr Vjedhje Tė Energjisė kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.017 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Konflikt Pėr Prerjen E Njė Plepi, Vritet Me Pushkė Njė 31-Vjeēar Nė Kavajė kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 2.260 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Kapet 19-Vjeēari Qė Vidhte Shtėpitė Nė Kavajė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.136 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Shkeljet Nė Urbanistikė, Klsh Kallėzon Nė Prokurori Elvis Roshin Dhe 10 Zyrtarė Tė Bashkisė Kavajė kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 585 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Plazhi I Golemit 4 Ditë Pa Ujë Të Pijshëm, Banorët: Duam Zgjidhje, Situata Përsëritet Gjithmonë kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 477 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Prokuroria Dėrgon Pėr Gjykim Ish-Kreun E Aluizni-T Dhe 2 Ish-Punonjės kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.407 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Rama Nė Kavajė: Shtator 2014 kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.922 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kryetari I Bashkisė Sė Kavajės, Roshi: Tė Marrim Shembull Nga Kina kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.021 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kls Padit 7 Ish Zyrtarė Te Hipotekės Kavajė: Tjetėrsuan 50 Mijė M2 kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 990 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Banorėt E Golemit Kundėr Hartės Sė Re: Plotėsojmė Kriteret Pėr Njėsi Vendore Me Vete kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 920 Lexime
 • 3 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri