Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: POLITIKE - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 3 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
POLITIKE(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavaja ,“Pasqyra” Ku Pd Duhet Tė Shikojė Veten Nė Sy...
Gazeta Minerva
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 396 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Prokuroria Nis Hetimet Pėr Elvis Rroshin. Dyshohet Pėr “Falsifikim Dokumentash” Nė Formularin E Vetėdeklarimit kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 365 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Reagon Pas Akuzave Kryebashkiaku Roshi: Nga Gjermania Mė Dėbuan Se Isha Pa Letra kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 324 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Dekriminalizimi’, Zbulohet Formulari I Roshit: Jam Arrestuar Në Gjermani. Arsyeja? Nuk Më Kujtohet kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 699 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Edi Rama Deputetėve: Merrni Shembull Nga Elvis Roshi kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 562 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pd Dega Kavajë , Brenda Muajit Qershor , Zgjedhje Per Kryetarin E Ri
PD Dega Kavajė
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 466 Lexime
Postime tė reja Ikona Pd: Kavaja Nė Kėmbė, Kundėr Oligarkisė Sė Krimit Dhe Korrupsionit kavajoti 
 • 13 Pėrgjigje
 • 1.201 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Konventa E Kavajes, Kandidatet Per Kreun E Frpd Japin Ide Per Zgjerimin E Forumit‏ kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 504 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tronditet E Majta/ Roshi Dhe Bushi Drejt Dorėheqjes kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 655 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Arratiset Nga Shqipėria Andrea Dimushi Ish-Shef I Shėrbimit Informativ Kombėtar (Shik) Pėr Kavajėn Gjatė Viteve 1992-1994 kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 741 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Rama Kalon Pushimet Me Roshin Nė Kavajė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 452 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Partia Demokratike Dega Kavaje Zgjedh Nenkryetaret E Sekretarin E Saj! kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.081 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Njė Popull Qė Shet Votėn S'ka Moral Tė Kėrkojė Llogari kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 919 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Pd: Rama Emėron Drejtor Nė Kavajė Njė Tė Shpallur Nė Kėrkim Ndėrkombėtar- kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.256 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Basha Nga Kavaja: Rama Prodhon Tensione Tė Mėdha. kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.199 Lexime
Postime tė reja Ikona Greta Koēi Me Te Rinjte E Frpd - Kavaje kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 2.799 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Sherr E Grushte Nė Ps E Kavajės kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.822 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Gara Pėr Kryetarin E Ri Tė Fressh Ndalon Nė Kavajė, kavajoti 
 • 8 Pėrgjigje
 • 2.524 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gjykata, Urdhėr Akuzės: Tė Hetohet Kryekomunari I Gosės
Gazeta Panorama
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.087 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Elvis Roshi:edi Rama I Vetmi Qė Besoi Tek Unė
Gazeta Shekulli
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.830 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Elvis Roshi Sherr Me Kreun E Ps Nė Kavajė: Ta Pres Gjuhėn
ballkanweb
kavajoti 
 • 7 Pėrgjigje
 • 2.388 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Shkarkohet Me Njė Motivacion Qesharak Kreu I Fressh Kavajė: Bojkotoi Mbledhjen kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 4.615 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ak Nė Rrogozhinė, Spahiu Thirrje Pėr Tė Larguar Qeverinė
Gazeta Shqiptare
kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.359 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ak Nė Kavajė: Titaniku Pd Ju Ktheu Nė Kooperativė Ariel 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.298 Lexime
Postime tė reja Ikona Tė Rinjtė E Lri I Bashkohen Fressh-It (Kavaje) Ariel 
 • 9 Pėrgjigje
 • 1.843 Lexime
 • 3 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri