Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: EKONOMI/TURIZEM - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 7 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
EKONOMI/TURIZEM(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Kavaje, Dolce Vita Ne Golem Te Kavajes. kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 4.476 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Premtimi, 6 Qytete Shqiptare ( Kavaja) 24 Orė Ujė
Tirana, Vlora, Burreli, Peshkopia, Fushė
kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 3.511 Lexime
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Miratohet Plani Urban Pėr Malin E Robit , Spillene kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.768 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Porti I Karpenit Ėshtė Skemė Grabitėse kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 932 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Dyshimet/ Ē’Fshihet Pas Investimit 5 Miliardė Usd Nė Karpen? kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 864 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kalon Me Urgjencė Procedura E Shpejtuar Pėr Portin Nė Kavajė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.152 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Qeveria Planifikon Ndėrtimin E Njė Porti Nė Karpen Tė Kavajės Me Vlerė 5 Miliardė Dollarė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.238 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Vendosen 600 Matėsat E Fundit, Hiqet Aforfeja Nė Kavajė. Oshee Durrės: Sanksione Kush Pengon Procesin kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 509 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Aku Aksion Nė Kavajė, Sekuestrohen 100 Kg Mish E 200 Kg Peshk: Masė Disiplinore Ndaj Bashkisė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 580 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ministri Panariti Viziton Njė Kompleks Tė Rritjes Sė Shpendėve Nė Kavajė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 613 Lexime
Postime tė reja Ikona “Golemi Nga Ajri Si Asnjėherė Tjetėr”, Ja Si Duket Vija Bregdetare
Alket Islami
kavajoti 
 • 20 Pėrgjigje
 • 2.104 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Reportazh/plazhi I Shkėmbit Tė Kavajės Dhe Golemi, Ndėr Tė Frekuentuarit Nga Turistėt Elitarė kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 604 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Plazhi I Virgjėr I Karpenit “Ēmend” Turistėt Nga Europa kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 747 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Klsh, Padi Kreut Tė Komunės Golem. Dėmi, 570 Mijė $ kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 920 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Mali I Robit,inuk Prish Ndėrtimet Pa Leje kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.177 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Pushuesit Braktisin Golemin Dhe Shkėmbin E Kavajės kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.152 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Aku Sekuestron Pesticide E Insekticide, Dyshohen Kontrabandė
Kavajė
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 922 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pd: Drejtori I Spitalit Tė Kavajės, I Arrestuar Nė Vitin 2009 Pėr Kontrabandė Ilaēesh kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.152 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Turizmi Nautik Dhe Njė Port Jahtesh Nė Kavajė kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.814 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Berisha Ne Gose (Kavaje) venaliu 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.854 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Lista E Re Me Plazhet E Ndotura Nė Shqiperi
Gazeta Sot
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.091 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Njė Hulumtim Interesant Nė Plazhin E Golemit
prishtinapress
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.454 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pronat, Si Pėrfitohet Kompensimi Financiar
Gazeta Metropol
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.051 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavaje , Plazhi I Gjeneralit
Gazeta Shekulli
kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 2.508 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Afera Me Tokėn E Plazhit Nė Spille, Pranga Topografit
Gazeta Panorama
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.035 Lexime
 • 7 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri