Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: HISTORIA QYTETIT DHE E KRAHINAVE PERRETH - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
HISTORIA QYTETIT DHE E KRAHINAVE PERRETH(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Skedarė HISTORIA E QYTETIT TE KAVAJES
VESHTRIM I ZHVILLIMIT HISTORIK
venaliu1 
 • 65 Pėrgjigje
 • 46.058 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Tirane - Kavaje
Rruga ne kembe qe pershkronin para 100 vitesh.
3rror21 
 • 0 Pėrgjigje
 • 462 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Si E Vrau Ramė Habili, Kajo Karafilin Pas Sherrit Pėr Myrvete Pezėn
Gazeta Metropol
kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 8.529 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Pashalleku I Kavajes venaliu 
 • 8 Pėrgjigje
 • 2.286 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Vėllezėrit Xhani, Flamur Lufte Pėr Liri-Demokraci kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.884 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Industrializimi I Kavajės, Aty Ku Prodhoheshin Telat Me Gjemba
Nga Hamide Saraēi
kavajoti 
 • 5 Pėrgjigje
 • 3.251 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kujtime Te Bashkqytetareve venaliu1 
 • 5 Pėrgjigje
 • 4.763 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Kavaja Kur Nuk Ishte Dhe Si U Be
Rifat Hoxha
venaliu 
 • 4 Pėrgjigje
 • 3.282 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kur rrugėt tregtare tė Evropės kryqėzoheshin nė Shqipėri Ariel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.632 Lexime
Postime tė reja Ikona Pėrse Kavaja u kthye nė simbolin e antikomunizmit kavajoti 
 • 15 Pėrgjigje
 • 7.565 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona 25 nentori ne kavaje KONTI 
 • 0 Pėrgjigje
 • 2.169 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Kavaja Ne Vitet 1930-1940
KUJTIME TE BASHKQYTETAREVE - SHeref ZENELAJ
venaliu1 
 • 99 Pėrgjigje
 • 50.097 Lexime
Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri