Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: KOMUNITETET FETARE ,ORGANIZATA HUMANITARE - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
KOMUNITETET FETARE ,ORGANIZATA HUMANITARE(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja Ikona Skedarė MONUMENTE KULTI (kristian)
FEJA KRISTIANE
venaliu1 
 • 12 Pėrgjigje
 • 8.287 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kisha Ortodokse, Hetim I Ri Pėr Dėmtim Varresh venaliu 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.550 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona "bota E Jetimit" - Ojf Kavaje venaliu 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.992 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Eduart Thartori venaliu 
 • 1 Pėrgjigje
 • 2.381 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė KOMUNITETI ORTODOKS
HISTORIA
venaliu2 
 • 3 Pėrgjigje
 • 4.454 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona KOMUNITETI MYSLIMAN
HISTORIA
venaliu2 
 • 3 Pėrgjigje
 • 4.367 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona shtepia e te moshuarve venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 4.080 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė MONUMENTE KULTI (mysliman)
FEJA MYSLIMANE
venaliu1 
 • 16 Pėrgjigje
 • 12.166 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Kryqi I Kuq Kavaje
Historia
venaliu1 
 • 5 Pėrgjigje
 • 6.459 Lexime
Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri