Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: ARKEOLOGJIA/ARKITEKTURA - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
ARKEOLOGJIA/ARKITEKTURA(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja Ikona Skedarė Kalaja e Bashtoves
Simbolet e Qytetit
venaliu1 
 • 15 Pėrgjigje
 • 12.667 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kur Njė Femėr Vishte Historinė kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 2.618 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Zbulimet Arkeologjike Ne Treven E Kavajes venaliu1 
 • 28 Pėrgjigje
 • 20.295 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Kulla e Sahatit
simbolet e qytetit
venaliu1 
 • 6 Pėrgjigje
 • 7.483 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Kisha e Ēetes
Simbolet e Qytetit
venaliu 
 • 4 Pėrgjigje
 • 4.937 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Etnografia
Etnografia/Zejtaria
venaliu1 
 • 20 Pėrgjigje
 • 17.017 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Monumentet Kulturore Dhe Historike Qyteti Kavaje venaliu1 
 • 18 Pėrgjigje
 • 14.420 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Levizja Teatrore Sportive Ne Kavaje
FILLIMET E SHEK. XX
venaliu1 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.819 Lexime
Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri