Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: KRIJIMTARIA E ARTISTEVE KAVAJAS - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
KRIJIMTARIA E ARTISTEVE KAVAJAS(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja Ikona Poezi Nga Hana Xhihani kavajoti 
 • 38 Pėrgjigje
 • 6.253 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Edisnajda Kaziu-Xhihani kavajoti 
 • 12 Pėrgjigje
 • 4.256 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Miranda Kalefi
piktore
venaliu 
 • 2 Pėrgjigje
 • 2.251 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Agim Hushi kavajoti 
 • 23 Pėrgjigje
 • 14.150 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Erjeta Kici * * * * * venaliu 
 • 123 Pėrgjigje
 • 30.636 Lexime
Postime tė reja Ikona Erjeta Kici La Magnolia - Von Isar Zu Stamberg
Manjola - Nga Isar ne Stamberg !
kavajoti 
 • 21 Pėrgjigje
 • 4.164 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Fatmir Musaj * * - - -
PIKTOR
venaliu1 
 • 4 Pėrgjigje
 • 3.541 Lexime
Postime tė reja Ikona Parashqevi Simaku KONTI 
 • 11 Pėrgjigje
 • 10.808 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Artan Tushi * * * * - kavajoti 
 • 14 Pėrgjigje
 • 9.101 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kurrė Mė Keqbėrės
Poezi nga Neki Babamusta
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 971 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Poezi Nga Profesor Neki Babamusta kavajoti 
 • 8 Pėrgjigje
 • 2.155 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Dinjitozė Shekullorė Pranė Vatrės Evropiane
Nga Profesor Neki Babamusta
kavajoti 
 • 8 Pėrgjigje
 • 1.642 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Botimet Me Te Fundit (dhe Jo) Me Tematike Kavajen Dhe...
...autore kavajas.
venaliu 
 • 10 Pėrgjigje
 • 4.991 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Gracka Dėshtoi
Nga:Neki Babamusta
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.043 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Dėshmorit Tė Parė Tė Demokracisė Josif Budo
Nga Neki Babamusta
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.442 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Lule Pėr Martirėt
Nga: Neki Babamusta
kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 935 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona A Nuk Tė Pėlqen Superbujku?
Nga: Neki Babamusta
kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.120 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skender Hushi kavajoti 
 • 7 Pėrgjigje
 • 3.537 Lexime
Postime tė reja Ikona Kenga Popullore E Kavajes venaliu 
 • 17 Pėrgjigje
 • 4.731 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kaloresit E Kenges Popullore Te Treves Se Kavajes. venaliu 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.838 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ekspozita E Piktoreve Kavajas
26 mars 2011
venaliu 
 • 5 Pėrgjigje
 • 2.388 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Nazmi Roli * * * * * kavajoti 
 • 17 Pėrgjigje
 • 10.215 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Thoma Simaku
kompozitor
venaliu 
 • 18 Pėrgjigje
 • 10.087 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Halit Shamata * * * * *
shkrimtar
venaliu1 
 • 21 Pėrgjigje
 • 12.847 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Gezim Celhyka
Piktor
venaliu 
 • 4 Pėrgjigje
 • 4.659 Lexime
 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri