Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: KRIJIME TE ANETAREVE TE FORUMIT - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 3 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
KRIJIME TE ANETAREVE TE FORUMIT(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja Ikona Udha Marė, Se Erdh Pranvera, kavajoti 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.814 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Klubi I Jevgjve pocerina 
 • 2 Pėrgjigje
 • 2.444 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Chiudi Gli Occhi... * * * * * xhulia 
 • 6 Pėrgjigje
 • 2.508 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Urnoni,ktu I Presim Grate.......
anej osht oda e burrave......
violinavogel 
 • 5 Pėrgjigje
 • 1.660 Lexime
Postime tė reja Ikona Udhetim Drejt....
te ngelet mes nesh
violinavogel 
 • 9 Pėrgjigje
 • 2.455 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Onrra N'sirtar
Nga Llazar Mani
pocerina 
 • 5 Pėrgjigje
 • 2.802 Lexime
Postime tė reja Ikona Perkthime
Poet te ndryshem
charm 
 • 12 Pėrgjigje
 • 4.184 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Xhenozeja pocerina 
 • 3 Pėrgjigje
 • 2.589 Lexime
Postime tė reja Ikona Il Viaggio
assemblagio
violinavogel 
 • 11 Pėrgjigje
 • 2.951 Lexime
Postime tė reja Ikona Furri I Xha Misiut pocerina 
 • 9 Pėrgjigje
 • 3.416 Lexime
Postime tė reja Ikona Feste Ne Forum
skenari
violinavogel 
 • 69 Pėrgjigje
 • 11.880 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Student/e
senduku i gjonave t'vjetra
violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.230 Lexime
Postime tė reja Ikona Tre......dyyyy....nje. Gezuar! Gezuuuar!
konsiderata
violinavogel 
 • 18 Pėrgjigje
 • 3.490 Lexime
Postime tė reja Ikona Femra Qe Dine Te Dredhin Duhan
realitete
violinavogel 
 • 11 Pėrgjigje
 • 2.443 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Letėr Zotit Tonė...... pocerina 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.487 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ne Pazar pocerina 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.909 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Alo Bashkimo...
Nga Llazar Mani
pocerina 
 • 6 Pėrgjigje
 • 2.139 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Paē Komėn E Mar Ishalla pocerina 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.176 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Une Ju Garantoj Ju... pocerina 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.430 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ekspozita pocerina 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.442 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Te Gjithe Brohorasin pocerina 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.671 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Il Pensiero violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.700 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Maledetto Ciao
flete ditari maj2004
violinavogel 
 • 5 Pėrgjigje
 • 2.445 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Nje Kothere Jete
flete ditari .shkurt 1983
violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.628 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Armonizzazione albi71 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.487 Lexime
 • 3 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri