Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: KAVAJA AKTUALE - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
KAVAJA AKTUALE(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja Ikona Skedarė Kavaje 2014 kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 2.622 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Kavaje, Dhjetor 2012 venaliu 
 • 4 Pėrgjigje
 • 1.564 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Maj 2012 - Parade Makinash...
...nga Kosova
venaliu 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.354 Lexime
Postime tė reja Ikona Kavaja "double Face"
prill 2012
venaliu 
 • 11 Pėrgjigje
 • 2.611 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Nje Nate Ne Kavaje...
prill 2012
venaliu 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.534 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Pamje Nga Ish-Fabrika E Qelqit...
...para dhe pas.
venaliu 
 • 3 Pėrgjigje
 • 3.078 Lexime
Postime tė reja Ikona Kavaja 2011 * * * * * Ariel 
 • 9 Pėrgjigje
 • 2.798 Lexime
Postime tė reja Ikona Kavaja, 2010 venaliu 
 • 21 Pėrgjigje
 • 7.971 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Kavaja ne 360°
Pamje te (pa)njohura te Kavajes
venaliu 
 • 57 Pėrgjigje
 • 25.474 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Ndertesa Kulti
XHAMIA, KISHA, ETJ
venaliu1 
 • 15 Pėrgjigje
 • 10.039 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Pamje Nga Qyteti
KAVAJE, 2005-2006-2...
venaliu1 
 • 39 Pėrgjigje
 • 22.741 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Kavaja, Kavajsit, Neper...bote * * * * -
Fotografi te ndryshme me "KJ" ne qender
vigani 
 • 1 Pėrgjigje
 • 2.088 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Institucjone Publike, Private
FOTO TE NDERTESAVE SHTETERORE, SHKOLLAVE, ETJ
venaliu1 
 • 18 Pėrgjigje
 • 10.876 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Kavaja Naten venaliu1 
 • 12 Pėrgjigje
 • 7.778 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Hotele, Lokale Te Ndryshem venaliu1 
 • 5 Pėrgjigje
 • 4.167 Lexime
Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri