Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: QENDRA KULTURORE "A. MOISIU" - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
QENDRA KULTURORE "A. MOISIU"(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja Ikona Skedarė Grupi Karakteristik I Burrave Kavaje venaliu1 
 • 21 Pėrgjigje
 • 12.069 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Qendra Kulturore E Fėmijėve
Pėrkujtohet 60-vjetori i saj
venaliu 
 • 1 Pėrgjigje
 • 2.852 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Ansambli Artistik Besa, Kavaje venaliu 
 • 6 Pėrgjigje
 • 4.101 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Banda Muzikore venaliu 
 • 7 Pėrgjigje
 • 4.472 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Grupi i Valleve venaliu 
 • 3 Pėrgjigje
 • 3.570 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Qendra Kulturore Kavaje
informacjon i pergjithshem
venaliu 
 • 16 Pėrgjigje
 • 10.312 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Formacioni i qendres kulturore
orkestra, solistet
venaliu 
 • 7 Pėrgjigje
 • 5.666 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Teatri i Kukullave venaliu 
 • 1 Pėrgjigje
 • 2.811 Lexime
Faqja 1 prej 1
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri