Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: FEJA - FILOZOFIA - NJERIU - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

FEJA - FILOZOFIA - NJERIU Nėnforume

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

Njeriu dhe Besimi

Tema te pergjithshme mbi Fene. Ju lutemi te respektoni idete dhe besimin e ē'do pjesemarresi ne kete forum.

 • 46 Discussioni
 • 1.068 Pėrgjigje
Forum non letto

Komuniteti musliman

Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

 • 144 Discussioni
 • 720 Pėrgjigje
Forum non letto

Komuniteti Bektashian

Besimtarėt e ketij komuniteti diskutojne nė kėtė forum duke ndare me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

 • 6 Discussioni
 • 5 Pėrgjigje
Forum non letto

Komuniteti orthodhoks

Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.

 • 24 Discussioni
 • 89 Pėrgjigje
Forum non letto

Komuniteti katolik

Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.

 • 31 Discussioni
 • 180 Pėrgjigje
Forum non letto

Komuniteti ateist

Ne kete forum marrin pjese te gjithe ata shqiptare qe ose nuk besojne ne Zot ose jane ateiste, ose besojne ne Zot ne menyren e tyre.

 • 5 Discussioni
 • 200 Pėrgjigje
Forum non letto

Filozofi - Psikologji - Sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

 • 90 Discussioni
 • 1.478 Pėrgjigje