Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Pyetje&Pergjigje - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
Pyetje&Pergjigje(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Kavajoti tutti kani!!!!
Kavajoti tutti kani!!!!
kavajoti 
 • 7 Pėrgjigje
 • 7.503 Lexime
Postime tė reja Ikona Ushqime Nga Shqiperia Per Ne Itali.?! kavajoti 
 • 13 Pėrgjigje
 • 6.536 Lexime
Ska Vleresime SONDAZH:    Ikona Alltunt
a
alltun 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.294 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Lancl Pamje Nga Vitet 1941-1944 Batalioni "kajo Karafili"? rocko 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.048 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Cfare Peshku Eshte Ky? kavajoti 
 • 6 Pėrgjigje
 • 2.802 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Ku Gjendet Gjiri I Lalzit violinavogel 
 • 7 Pėrgjigje
 • 7.996 Lexime
Postime tė reja Ikona Cila Eshte Arsyeja Qe Anetaret E Forumit Jane Me Pseudonime? gentianjaupi 
 • 22 Pėrgjigje
 • 6.350 Lexime
Postime tė reja Ikona Je kavajas? Per kavajen me fol. meqe ra fjala pershendetje
debate mbi aspekte te ndryshme qe me shqetesojne
ena 
 • 11 Pėrgjigje
 • 7.136 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Url-Ja E Nje Fotografie pocerina 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.563 Lexime
Postime tė reja Ikona Pashaporta..
Koha e duhur
albi71 
 • 17 Pėrgjigje
 • 5.131 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Cilat Ishin Gazetat E Reja Me Emra Stravagante Pas ''zerit Te Popullit' violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.916 Lexime
Postime tė reja Ikona Ēfare Eshte Ujgur? violinavogel 
 • 12 Pėrgjigje
 • 4.031 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Oferta Udhetimi Fluturime Ajrore Nga Italia? albi71 
 • 8 Pėrgjigje
 • 3.931 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Cili Eshte Avokati Me Me Emer Ne Kavaje? albi71 
 • 6 Pėrgjigje
 • 2.961 Lexime
Postime tė reja Ikona Viza Pune ElvisJoridaCekici 
 • 9 Pėrgjigje
 • 3.005 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Kenge Dhe Vjersha Per Femije kavajoti 
 • 63 Pėrgjigje
 • 30.454 Lexime
Postime tė reja Ikona Pyetje....
informacion
violinavogel 
 • 9 Pėrgjigje
 • 3.202 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ēmimi I Hoteleve Pranė Detit! violinavogel 
 • 7 Pėrgjigje
 • 2.893 Lexime
Postime tė reja Ikona Hotel
Emer Hoteli
albi71 
 • 17 Pėrgjigje
 • 7.368 Lexime
Postime tė reja Ikona Shkolla Bujqesore E Kavajes Ne Vitet 1930-1940 vellezerit hardolli 
 • 9 Pėrgjigje
 • 4.041 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Engjell Murrizi Vs Agron Agalliu
kush i fiton zgjedhjet ne Golem??
mumini 
 • 5 Pėrgjigje
 • 3.897 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Procedura Per Karte Identiteti xhulia 
 • 4 Pėrgjigje
 • 3.601 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Informacion dj..italia 
 • 4 Pėrgjigje
 • 2.836 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Vola Con Star Airways A Partire Da 35€ Tutto Incluso‏
ekziston kjo kompanji fluturimi???eshte e sigurte???
ermal_188 
 • 3 Pėrgjigje
 • 2.614 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Nje Pyetje Dhe Nje Mendim miri13 
 • 9 Pėrgjigje
 • 5.817 Lexime
 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri