Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Pyetje&Pergjigje - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
Pyetje&Pergjigje(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja KRYETEME:   Ikona Kavajoti tutti kani!!!!
Kavajoti tutti kani!!!!
kavajoti 
 • 7 Pėrgjigje
 • 7.703 Lexime
Postime tė reja Ikona Ushqime Nga Shqiperia Per Ne Itali.?! kavajoti 
 • 13 Pėrgjigje
 • 6.965 Lexime
Ska Vleresime SONDAZH:    Ikona Alltunt
a
alltun 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.412 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Lancl Pamje Nga Vitet 1941-1944 Batalioni "kajo Karafili"? rocko 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.113 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Cfare Peshku Eshte Ky? kavajoti 
 • 6 Pėrgjigje
 • 2.958 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Ku Gjendet Gjiri I Lalzit violinavogel 
 • 7 Pėrgjigje
 • 8.957 Lexime
Postime tė reja Ikona Cila Eshte Arsyeja Qe Anetaret E Forumit Jane Me Pseudonime? gentianjaupi 
 • 22 Pėrgjigje
 • 6.628 Lexime
Postime tė reja Ikona Je kavajas? Per kavajen me fol. meqe ra fjala pershendetje
debate mbi aspekte te ndryshme qe me shqetesojne
ena 
 • 11 Pėrgjigje
 • 7.245 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Url-Ja E Nje Fotografie pocerina 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.623 Lexime
Postime tė reja Ikona Pashaporta..
Koha e duhur
albi71 
 • 17 Pėrgjigje
 • 5.430 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Cilat Ishin Gazetat E Reja Me Emra Stravagante Pas ''zerit Te Popullit' violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 2.008 Lexime
Postime tė reja Ikona Ēfare Eshte Ujgur? violinavogel 
 • 12 Pėrgjigje
 • 4.396 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Oferta Udhetimi Fluturime Ajrore Nga Italia? albi71 
 • 8 Pėrgjigje
 • 4.328 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Cili Eshte Avokati Me Me Emer Ne Kavaje? albi71 
 • 6 Pėrgjigje
 • 3.179 Lexime
Postime tė reja Ikona Viza Pune ElvisJoridaCekici 
 • 9 Pėrgjigje
 • 3.095 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Kenge Dhe Vjersha Per Femije kavajoti 
 • 63 Pėrgjigje
 • 31.889 Lexime
Postime tė reja Ikona Pyetje....
informacion
violinavogel 
 • 9 Pėrgjigje
 • 3.327 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ēmimi I Hoteleve Pranė Detit! violinavogel 
 • 7 Pėrgjigje
 • 3.013 Lexime
Postime tė reja Ikona Hotel
Emer Hoteli
albi71 
 • 17 Pėrgjigje
 • 7.768 Lexime
Postime tė reja Ikona Shkolla Bujqesore E Kavajes Ne Vitet 1930-1940 vellezerit hardolli 
 • 9 Pėrgjigje
 • 4.222 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Engjell Murrizi Vs Agron Agalliu
kush i fiton zgjedhjet ne Golem??
mumini 
 • 5 Pėrgjigje
 • 4.000 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Procedura Per Karte Identiteti xhulia 
 • 4 Pėrgjigje
 • 3.782 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Informacion dj..italia 
 • 4 Pėrgjigje
 • 3.079 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Vola Con Star Airways A Partire Da 35€ Tutto Incluso‏
ekziston kjo kompanji fluturimi???eshte e sigurte???
ermal_188 
 • 3 Pėrgjigje
 • 2.856 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Nje Pyetje Dhe Nje Mendim miri13 
 • 9 Pėrgjigje
 • 5.911 Lexime
 • 2 Faqe +
 • 1
 • 2
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri