Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: KENDI INFORMATIV I KAVAJES - LAJME/VIDEO - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

KENDI INFORMATIV I KAVAJES - LAJME/VIDEO Nėnforume

  Forumi Statistika Tė dhėna mbi postimin e fundit
Forum non letto

VIDEO/RUBRIKA

video me tematike qytetin e Kavajes

 • 29 Discussioni
 • 83 Pėrgjigje
Forum non letto

GAZETA "Kavaja Progres"

Shtypi lokal - artikuj nga gazeta "Kavaja Progres", komente, diskutimet...

 • 52 Discussioni
 • 34 Pėrgjigje
Forum non letto

2A TV - Lajme ditore

Televizioni 2A tv, lajmet e dites, te fundit nga qyteti i Kavajes dhe Rrethi Kavaje.

 • 140 Discussioni
 • 25 Pėrgjigje

 • 3 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
KENDI INFORMATIV I KAVAJES - LAJME/VIDEO(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė-Terror Ndaj Familjes, Dhunė E Kėrcėnim Me Armė, Arrestohet 69-Vjeēari kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.561 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Denoncimi/ “Vėllai I Rroshit Me Rrahu Nė Zyrėn E Oshee-Sė, Elvisin E Mbėshteta Nė 2011-N” kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 406 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Plagoset Njė Person Afėr Kompleksit “Xixa”, Policia Nis Hetimet kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 850 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Aksident I Frikshėm Nė Kavajė, Furgoni Pėrplaset Me Trafikndarėsen kavajoti 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.142 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Sherr Pėr Lirimin E Elvis Roshit Nga Burgu, Militanti I Ps Qėllon E Plagos 3 Persona Nė Qendėr Tė Kavajės kavajoti 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.036 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Arrestohen Dy Persona Me Doza Droge Dhe Kapsolla Detonatore kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 658 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Diploma E Dokumente False, Arrestohet Pronari Dhe Drejtori I Shkollės Jopublike Nė Kavajė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 699 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Rama: Nė Kavajė Po Ndėrtohen 11.2 Km Kanale Ujitės E Kullues kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 464 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavaje: Sekuestrohen 75 Ha Tokë Në Bregdet, Pranga Ish-Kryekomunarit, Në Kërkim Shefi I Kadastrës kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 444 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Nderkohe Tek Pediatria, Spitali I Kavajes.......... kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 631 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Demokratėt E Kavajės Nė Protestė, Pėr Largimin E Roshit kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 730 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Plazhi I Shkėmbit Tė Kavajės Pa Ujė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 635 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Mbytet Njė 58-Vjeēar Pranė Malit Tė Robit, Dyshohet Se Pėsoi Infarkt kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 533 Lexime
Postime tė reja Ikona 'kurban Bajrami', Basha Nė Kavajė kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 3.921 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Njė Delfin Nė Rrjetat E Peshkatarėve Nė Plazhin E Spillesė kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 952 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Arian Sufa Talenti Nga Medreseja E Kavajes kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.106 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Lui Shtini - Me Ekspozite Personale Ne Nyc Ariel 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.637 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Nyt Per Shqiptaret Qe Shpetuan Cifutet Ne 1943
Casting Light on Little-Known Story of Albania Rescuing Jews From Nazi
Ariel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.047 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Topi: Parlamenti I Ardhshėm Duhet Tė Ketė Vetėm 100 Deputetė, Nuk Na Duhen Parazitė
Rrogozhina ėshtė shembulli i qartė i premtimeve tė pambajtura tė kryem
Ariel 
 • 0 Pėrgjigje
 • 976 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ak Bllokon Aksin Rrogozhinė-Kavajė venaliu 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.540 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Plagoset Kreu I Frd-Sė Sė Kavajės venaliu 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.194 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Ish-Themeluesi I Pd Nė Kavajė: Berisha Diktator! Dhe Djeg Titullin “Pishtar I Demokracisė” Dhėnė Prej Tij. Ariel 
 • 8 Pėrgjigje
 • 2.771 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kavajė, Makina Pėrplas Nėnėn E Foshnjėn 5 Muajshe, Tė 2 Vdesin Ariel 
 • 2 Pėrgjigje
 • 1.509 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Agim Hushi, Koncert Festiv
6 korrik 2012
venaliu 
 • 24 Pėrgjigje
 • 6.446 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Dokumetar Kushtuar Deshmorit Te Kombit, Indrit Cara, Ushtar Kavaja kavajoti 
 • 0 Pėrgjigje
 • 1.373 Lexime
 • 3 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri