Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: MUZIKA SHQIPTARE DHE AJO E HUAJ - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

 • 5 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri
MUZIKA SHQIPTARE DHE AJO E HUAJ(Vendos forumin si tė lexuar)
  Titulli i diskutimit Nismėtari i Temės Statistika Tė dhėna mbi mesazhin e fundit
Njoftim Njoftim  Kultura E Debatit Ne Forum
Postuar nga kavajoti  
Discussioni in questo forum
Postime tė reja KRYETEME:   Ikona Muzike Jazz
muzike jazz.
violinavogel 
 • 12 Pėrgjigje
 • 3.108 Lexime
Postime tė reja Ikona Cfar Kėnge Po Dėgjoni Tani? Pjesa 5 Ariel 
 • 432 Pėrgjigje
 • 34.591 Lexime
Postime tė reja Ikona Pershendet Nje Antare Me Nje Kenge.... jola@embel 
 • 56 Pėrgjigje
 • 11.256 Lexime
Postime tė reja Ikona Video Klipe Gazel ,ballkan , Arab Etj Etj kavajoti 
 • 88 Pėrgjigje
 • 11.514 Lexime
Postime tė reja Ikona Videoklipe Kengesh Jugu I Shqiperise kavajoti 
 • 40 Pėrgjigje
 • 8.409 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Kenge Dasmash xhulia 
 • 3 Pėrgjigje
 • 1.493 Lexime
Postime tė reja Ikona Videoklipe Kengesh Shqiperia E Mesme * * * * *
Shqiperia mesme lindur per qejf.
kavajoti 
 • 83 Pėrgjigje
 • 11.521 Lexime
Postime tė reja Ikona Muzika Jo Vetem Degjohet Por Edhe Shikohet.
Cilat videoklipe ju pelqejne
bizi 
 • 28 Pėrgjigje
 • 6.021 Lexime
Postime tė reja Ikona Videoklipe Te Reja Shqiptare kavajoti 
 • 21 Pėrgjigje
 • 3.921 Lexime
Postime tė reja Ikona Kenga Me E Preferuar Tani Per Tani kavajoti 
 • 52 Pėrgjigje
 • 10.995 Lexime
Postime tė reja Ikona Muzike Latine kavajoti 
 • 18 Pėrgjigje
 • 3.444 Lexime
Postime tė reja Ikona Nje Kenge Per Ty..., Dedikime Kengesh...pjesa Dyte kavajoti 
 • 146 Pėrgjigje
 • 19.992 Lexime
Postime tė reja Ikona ~*~kenget E Vjetra~*~ kavajoti 
 • 22 Pėrgjigje
 • 5.006 Lexime
Postime tė reja Ikona Nje Kenge Kavajase Per Ty * * - - -
Kenge kavajase( pershendetje.)
kavajoti 
 • 27 Pėrgjigje
 • 14.757 Lexime
Postime tė reja Ikona Videoklipe Te Muzikes Klasike * * - - - kavajoti 
 • 106 Pėrgjigje
 • 13.342 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Me Falni Mund Te Kercejme Bashke?~*~ kavajoti 
 • 35 Pėrgjigje
 • 11.362 Lexime
Postime tė reja Ikona Kėnga Juaj E Preferuar E Adoleshencės? kavajoti 
 • 22 Pėrgjigje
 • 3.640 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Sanremo 2013
opinione
violinavogel 
 • 1 Pėrgjigje
 • 1.134 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Metal Hard Rock Club kavajoti 
 • 5 Pėrgjigje
 • 1.621 Lexime
Postime tė reja Ikona Kenge Shqip Te Paharrueshme. kavajoti 
 • 33 Pėrgjigje
 • 6.075 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Skedarė Princi I R&b Deba Me Njė Videoklip Tė Ri Provokues “Lollipop”
R&B Prince Deba Debuts New Music Video “Lollipop”
kavajoti 
 • 3 Pėrgjigje
 • 3.502 Lexime
Postime tė reja Ikona Kenga Qe Ju Sjell Kujtime..? kavajoti 
 • 10 Pėrgjigje
 • 4.189 Lexime
Postime tė reja Ikona Skedarė Kenget e juaja te preferuara Guest_a-82_* 
 • 387 Pėrgjigje
 • 75.212 Lexime
Pėrgjigje tė reja Ikona Muzike Arixhish
Rom music
pocerina 
 • 6 Pėrgjigje
 • 2.902 Lexime
Postime tė reja Ikona Shqiperia Ne Finalen Eurovizion 2012
Suus - Rona NIshliu
ala 
 • 13 Pėrgjigje
 • 3.084 Lexime
 • 5 Faqe +
 • 1
 • 2
 • 3
 • E Fundit »
 • Nuk mund tė hapėsh njė diskutim tė ri