Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Moduli i regjistrimit - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Rregullat e Forumit

Nė mėnyrė qė tė vazhdoni, ju duhet tė pranoni rregullat nė vazhdim:


Rregullat e Forumit

Rregullat e Forumit

Regjistrimi nė kėtė forum ėshtė falas! Jeni tė lutur qė tė njiheni dhe t'i respektoni ato nė ēdo kohė. Nėse i shikoni rregullat e forumit si tė drejta, mund tė klikoni butonin "Lexova , kuptova dhe pranova te gjitha rregullat e pėrdorimit tė forumit" nė fund tė faqes.

I gjithė stafi i Forumit do tė pėrpiqet tė krijojė njė atmosferė sa mė tė kėndshme nė forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshėm. Por duhet tė jeni nė dijeni se ėshtė e pamundur qė tė shqyrtojmė tė gjitha mesazhet nė kohė reale. Tė gjitha mesazhet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe aspak tė ekipit tonė. Me pak fjalė, ne nuk mbajme pėrgjegjėsi pėr komentet dhe mendimet e shprehura nga anėtarėt e komunitetit.

Duke klikuar mbi kutizėn "Lexova , kuptova dhe pranova te gjitha rregullat e pėrdorimit tė forumit", ju pranoni tė mos postoni ndonjė mesazh fyes, vulgar, me pėrmbajtje seksuale, raciste, kėrcėnuese, ose nė kundėrshtim me ligjin.

Administratorėt dhe moderatorėt e Forumit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara qė shkelin rregullat e forumit.