Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Mjeku Kavajas Spiro Prifti, Mjeku Qė Shėroi Me Qindra Pacientė Dhe Nuk Shpėtoi Dot Vetveten - Kush ka shkruar nė kėtė diskutim - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Kush ka shkruar: Mjeku Kavajas Spiro Prifti, Mjeku Qė Shėroi Me Qindra Pacientė Dhe Nuk Shpėtoi Dot Vetveten

Emri i Anėtarit Mesazhe
kavajoti  4