Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: Ermir Dobjani - Kush ka shkruar nė kėtė diskutim - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Kush ka shkruar: Ermir Dobjani

Emri i Anėtarit Mesazhe
venaliu  2