Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj: 17 Guvernatorėt E Bankės Sė Shqipėrisė - Kush ka shkruar nė kėtė diskutim - Kavaje Forumi I Qytetit Dhe Miqve Te Saj

Shko tek materiali

Kush ka shkruar: 17 Guvernatorėt E Bankės Sė Shqipėrisė

Emri i Anėtarit Mesazhe
venaliu  1